Wyjątkowe wesele w Endorfinie Foksal

Tym razem naszymi bohaterami byli Sandra i Marcin – para, które uwielbia podróże, imprezy i nowe wyzwania. Wspólnie szukają rozrywek, dzięki którym każdy dzień staje się inny. Nic więc dziwnego, że wesele Sandry i Marcina odbyło się w miejscu wyjątkowym, jakim jest Endorfina Foksal.

Endorfina Foksal w Pałacu Zamoyskich

Endorfina Foksal to kompleks, w skład którego wchodzi restauracja, apartamenty, sale konferencyjne, całoroczna oranżeria i piękny ogród. W Endorfinie Foksal odbywają się liczne eventy. Od wernisaży, przez pokazy mody, po huczne bale telewizji, a nawet bale organizowane przez ambasady.Endorfina Foksal mieści się w Pałacu Zamoyskich, który zbudowano w 1877 roku. Już w XXI wieku pałac zaaranżowano tu restaurację, a następnie cały kompleks, z którego obecnie możemy korzystać. Połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnością tworzy wyjątkowy klimat, który doceniają biznesmeni, gwiazdy, politycy, a także Pary Młode.Nowożeńcy często decydują się na wesele w plenerze, a konkretnie na wesele w ogrodzie. Duża przestrzeń, piękna fontanna, wypielęgnowana roślinność sprawiają, że w tym ogrodzie naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku – mimo, że Endorfina Foksal znajduje się w centrum Warszawy. Jednak nasza Para Młoda na przyjęcie weselne wybrała całoroczną oranżerię. To miejsce, w którym każdy może poczuć się jak największa gwiazda kina. Roślinność w środku pomieszczenia, przepiękne i stylowe dekoracje tworzą wnętrze pełne blichtru.Sercem Endorfiny Foksal jest restauracja – za kuchnię odpowiada zespół wyśmienitych kucharzy, którzy tworzą autorskie menu. Dania w restauracji Endorfiny Foksal słyną z niezapomnianych, oryginalnych smaków oraz z dbałości o każdy szczegół w podaniu.

Wesele w Endorfinie Foksal

Poznając naszą Parę Młodą ani przez chwilę nie mieliśmy wątpliwości, że Endorfina Foksal to miejsce idealne na ich wesele. Sandra i Marcin pragnęli, by zabawa odbyła się w miejscu luksusowym, modnym, ale nie do końca wpisującym się w styl glamour. Dzięki nowoczesnym aranżacjom i dość bujnej roślinności oranżeria w Endorfinie Foksal jest jedyna w swoim rodzaju.Przygotowania do ślubu odbyły się również w Pałacu Zamoyskich. Para Młoda skorzystała z jednego z sześciu apartamentów, jakie pozostają do dyspozycji Endorfiny Foksal. Suknia ślubna w modnym kolorze pudrowego różu. Nietypowy kolor garnituru ślubnego – najbardziej chyba zbliżony do brązowego burgundu – i kamizelka w kratę nie pozostawiały złudzeń. Sandra i Marcin lubią nietypowe rozwiązania.Para Młoda do ślubu pojechała bordową Warszawą – jednym z najbardziej hipsterskich samochodów ślubnych – wybieranych przede wszystkim przez osoby, które cenią sobie ogólnie pojętą niezależność. Cały ślub i przede wszystkim wesele odbyły się dokładnie tak, jak wymarzyli i zaplanowali sobie Młodzi.Nam było niezmiernie miło pracować z tak wspaniałymi ludźmi, pełnymi pozytywnej energii i w tak wyjątkowym miejscu, w którym praca staje się prawdziwą przyjemnością.