Folwark Łękuk – ślub Justyny i Pawła na Mazurach

Film ślubny Justyny i Pawła idealnie oddaje charakter Panny Młodej. Choć z jednej strony rozpiera ich energia, którą najchętniej oddają w tańcu, to spokojna na co dzień Para ceni sobie relaks na łonie natury. Justyna i Paweł zaprosili nas na Mazury, skąd pochodzi Panna Młoda. Zobacz, jak przebiegał ślub na Mazurach i jak Młodzi wraz z gośćmi bawili się w Folwark Łękuk.

Romantyczny ślub na Mazurach

Justyna i Paweł poznali się w tańcu. Potrzebowali jedynie kilku chwil, by między nimi zaiskrzyło i by pierwszy taniec ich w życiu stał się początkiem głębokiego uczucia. Ponieważ Panna Młoda pochodzi z Mazur, właśnie do Krainy Wielkich Jezior zaproszono nas na ślub i wesele. Mazury, poza najpopularniejszymi ośrodkami, takimi jak Mikołajki, Giżycko czy Węgorzewo, pełne są spokojnych, czasem wręcz odludnych miejsc, gdzie rządzi przyroda. Wspaniałe krajobrazy, odgłosy natury, w tym charakterystyczny rechot żab i zaskakujące zachody słońca to niewątpliwe atuty Mazur. Justyna do ślubu przygotowywała się w swoim rodzinnym domu, a pomagały jej świadkowa i mama. Paweł do ślubu przygotowywał się w Folwarku Łękok. My skorzystaliśmy z okazji, że do Folwarku przybyliśmy dzień przed ślubem i mieliśmy dużo czasu na znalezienie wspaniałych miejsc i na dobre poznanie miejsca. Jedno z ciekawszych zakątków wybraliśmy na first look Pary Młodej – to pierwsze spotkanie przed ślubem było niezwykle emocjonujące. Młodzi nie mogli nacieszyć się swoją obecnością, jakby widzieli się pierwszy raz od lat.

Folwark Łękuk – wzruszający pierwszy taniec i niezapomniane wesele

Po uroczystości w kościele z Parą Młodą i gośćmi udaliśmy się do Folwarku Łękuk. To właśnie to miejsce zostało wybrane na przyjęcie weselne. Idealnie oddający romantyczny charakter Pary i styl boho, na jaki postawili, Folwark Łękuk zaoferował nam ogromne możliwości. Zadbany teren wokół Folwarku, wspaniałe okolice i okoliczności przyrody były wręcz nie do opisania. Nasze zdjęcia w plenerze uświetnił piękny pokaz mieniących się promieni słońca, które odbijały się w tafli jeziora. Bujna roślinność i pomost stanowiły inspirujące tło dla kadrów, ale to właśnie od Pary Młodej trudno oderwać wzrok. Być może wrodzona spontaniczność, być może fakt, że oboje kochają taniec i z tańcem mają wiele wspólnego, sprawiło, że kamera ich pokochała. Film oraz teledysk ślubny utrzymane są w harmonijnym, romantycznym stylu – tylko taki oddaje niesamowitą energię, jaką Justyna i Paweł obdarzają wszystkich dookoła. Ich pasję do tańca i miłość do siebie nawzajem najlepiej widać było podczas pierwszego tańca Pary Młodej. W filmie ślubnym oddaliśmy intymny klimat, który dominował zarówno podczas first look, sesji plenerowej oraz w tańcu Pary Młodej. Zapraszamy Was do obejrzenia materiału – jesteśmy przekonani, że poczujecie tę cudowną atmosferę. Jeśli chcielibyście zobaczyć nasz inny materiał zrealizowany nad jeziorem, zerknijcie na wpis ze ślubu Kasi i Michała