Wzruszający ślub Kasi i Michała

Ślub Kasi i Michała był jednym z najbardziej wzruszających ślubów, podczas których mieliśmy przyjemność pracować. Dlaczego? Po pierwsze Kasia i Michał to prawdziwi romantycy. Na temat przewodni ślubu i wesela wybrali sobie styl rustykalny. Po drugie Kasia i Michał to para o wyjątkowej wrażliwości. Każde spojrzenie, każdy gest i każdy dotyk jest dla nich niezwykle cenny. Jest sposobem na powiedzenie „kocham Cię”.

Przygotowania do ślubu

Kasia i Michał do ślubu przygotowywali się osobno, choć blisko siebie. Koronkowa suknia ślubna z florystycznymi motywami doskonale nawiązywała do rustykalnego stylu . Jeśli chodzi o fryzurę, Kasia postawiła na najprostsze rozwiązanie – proste, rozpuszczone włosy oplatał wianek z pastelowych kwiatów w różnych odcieniach różu z dodatkiem żółtego. Do tego delikatne koronkowe szpilki, perfekcyjny makijaż i… nic więcej nie trzeba! Michał wybrał ciemny garnitur i brązową muchę.First look, czyli pierwsze spotkanie było równie wzruszające, jak każdy fragment tego najważniejszego dla Kasi i Michała dnia. Najszczęśliwsza Para Młoda była gotowa do ślubu…

Morze wzruszeń

Kasia i Michał zdecydowali się na ślub kościelny. Pannę Młodą do ślubu prowadził tata – amerykański akcent był świadomą decyzją. Musimy przyznać, że sam ślub był bardzo wzruszający, również dzięki pięknym słowom duchownego. Dwie rzeczy, które się ze sobą łączą, one muszą być ze sobą. Jeśli ktoś kocha, to potrafi być dobry dla niego, a dobroć i miłość to są podstawy przyjaźni. Małżeństwo musi być przyjaźnią. […] Niech ta idealna chwila, w której się wzruszamy, w której polecą łzy, niech ta chwila trwa jak najdłużej. To proste słowa, idealnie oddające istotę i wyczerpujące to, co setki poetów na przestrzeni wieków spisało na niezliczonych stronach tomików poezji.Po Kasi i Michale było widać ogromne wzruszenie – zarówno podczas składania przysięgi małżeńskiej, jak i w innych momentach ślubu w kościele. To nie pierwszy i nie ostatni raz, gdy w oczach Kasi widać było łzy wzruszenia, a ściśnięte gardło zdradzało, jak ogromne emocje towarzyszą Pannie Młodej w dniu ślubu.Kościół został przyozdobiony prostymi, białymi świecami w wysokich szklanych lampionach. Ławki zaś ozdobiono pastelowo różowymi kwiatami, które wyznaczały drogę do ołtarza. Biały dywan symbolicznie oddawał charakter ślubu – bez sztucznego blichtru, a pełnego pięknych emocji i szczerych uczuć.

Rustykalne wesele

Para Młoda przygotowała swoje zdjęcia – pamiątki z pierwszej randki i innych cudownych dni. Sala weselna ozdobiona została lampkami, na stołach nie zabrakło winietek wykonanych z drewna, świec i dużych wazonów z kwiatami. Zabawę Młodym i gościom zapewniał profesjonalny zespół muzyczny, a w ramach atrakcji odpalono sztuczne ognie.My mieliśmy okazję zarówno przed ślubem, jak i po ślubie uchwycić Kasię i Michała okiem naszej kamery. Romantyczne ujęcia na łódce, spacer na łonie natury czy chwile spędzone w domowym zaciszu utwierdziły nas w przekonaniu, że ta Para Młoda jest w sobie szaleńczo zakochana, a my mieliśmy okazję być świadkami tej miłości.