Wzruszające kazanie ślubne | Gosia & Paweł

Piękne kazanie, które powiedział ksiądz na ślubie

To jest chyba jeden z najbardziej znanych filmów, które stworzyliśmy. Przynajmniej tak nam mówi portal YouTube oraz późniejsze pary młode, które się z nami kontaktują i powołują na tą produkcję.  Pewnie jest to w dużej mierze spowodowane tym, jakie słowa padły podczas kazania, które zostało wygłoszone w trakcie ceremonii ślubu. Jednak i my do tej produkcji podchodzimy z dużym sentymentem.

Film ślubny, będący ważnym wspomnieniem.

Pana Młodego poznaliśmy dużo wcześniej. Paweł tak, jak i my zajmuje się produkcją filmów. Pewnego dnia zadzwonił do nas i powiedział, że bierze ślub i chciałby, abyśmy stworzyli dla niego pamiątkę z tego ważnego dnia. Było nam niezmiernie miło, że na oprawę filmową swojego ślubu wybrał nas właśnie filmowiec. Gosia i Paweł mieszkają w Warszawie i tam ślubowali sobie miłość. Gosia ubrała piękną, lekką suknię ślubną, a w jej bukiecie motywem przewodnim były peonie i piwonie. Przynajmniej tak podpowiada mi moja skromna wiedza florystyczna. W trakcie przygotowań panowała luźna atmosfera. Dopiero gdy Panna Młoda miała na sobie suknie ślubną, udzielił jej się lekki stres.

Łzy wzruszenia i uśmiech Pary Młodej i gości weselnych

W trakcie błogosławieństwa rodziców nie obyło się bez emocji i łez wzruszeń. Wzruszające kazanie na ślubie, które Para Młoda usłyszała w kościele, zrobiło na wszystkich ogromne wrażenie i dzięki nam będą mogli do niego często wracać. Za każdym razem, gdy podczas ślubu słyszymy równie piękne słowa od księdza, widzimy ogromne emocje nie tylko na twarzach Pary Młodej, ale i wszystkich gości. Sami zresztą wzruszamy się w takich chwilach, ale profesjonalizm nie pozwala nam zwalniać tempa w pracy. Ceremonia jak i zabawa weselna były niezapomniane, gościom weselnym, a w szczególności Parze Młodej, nie schodził z twarzy uśmiech. Byli rozpromienieni, radośni, a my szczęśliwi, będąc tego naocznymi świadkami.