Patrycja i Marcin – wesele w Villa Love

Ślub Patrycji i Marcina – wesele we włoskim stylu w Villa Love

Villa Love to jedno z tych miejsc, do których wracamy z wielką przyjemnością. Aranżacja, widoki, piec do wypieku pizzy to tylko niektóre z elementów, które sprawiają, że Villa Love to idealne miejsce na wesele w stylu włoskim. Na właśnie takie przyjęcie weselne zdecydowali się Patrycja z Marcinem – Para Młoda, której romantyzm we włoskim wydaniu szczególnie przypadł do gustu. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia teledysku ze ślubu i wesela Patrycji i Michała – koniecznie z dźwiękiem!

Wesele z włoskim akcentem w Villa Love

Villa Love to miejsce stworzone dla osób, które pokochały włoski styl. Piękne widoki, które zachwycają najbardziej wymagających gości. Odgłosy świerszczy, promienie słońca i odrobina dystansu pozwalają odpocząć od miejskiego zgiełku i poczuć się tutaj naprawdę dobrze. Gospodarze zadbali, by w Villa Love każde wesele było wyjątkowe – wspaniała aranżacja, dopracowany każdy szczegół, każdy element dekoracji czy zastawy stołowej przenoszą nas w śródziemnomorskie rejony, które wielu z nas tak bardzo upodobało sobie na wakacyjny (i nie tylko) wypoczynek. Bardzo ciekawym akcentem jest piec, w którym wypiekana jest prawdziwa włoska pizza – to zaskakujący, pyszny dodatek do weselnego menu, po który goście sięgają z ogromnym entuzjazmem.

Ślub i wesele po włosku Patrycji i Marcina

Polski ślub i wesele Patrycji i Marcina to doskonały przykład, jak zorganizować przyjęcie weselne we włoskim stylu? Nie zatracając polskich tradycji, kreatywności, a jedynie nawiązując do przepięknych włoskich akcentów. Sięgając po dowolną stylistykę, możemy zorganizować wesele, które znakomicie wpisze się w polski krajobraz i przyzwyczajenia polskich gości, a które jednocześnie pozwoli wszystkim zasmakować tego, co – w tym przypadku w Italii – najlepsze. Przyznajemy, że Patrycja i Marcin zadbali o każdy szczegół, najdrobniejszy detal, a perfekcjonizm Pary Młodej zaowocował wspaniałym przyjęciem weselnym – goście nacieszyli kubki smakowe rewelacyjnymi daniami, oczy pięknymi dekoracjami i widokami, bawiąc się do białego rana i ciesząc się z kolejnych niespodzianek. Jedną z nich był poczęstunek tortem na świeżym powietrzu, w akompaniamencie zimnych ogni. Również my dołożyliśmy starań, by oddać ten wspaniały klimat słonecznej Italii – efekt udało nam się uzyskać nie tylko dzięki starannie dobranej muzyce, ale również dzięki ujęciom, których wiele zrealizowaliśmy w plenerze w dniu ślubu. Z całego serca polecamy Villa Love wszystkim romantykom, a Narzeczonych zapraszamy do obejrzenia klipu – niech okres przygotowań do ślubu będzie dla Was czasem niekończących się inspiracji.