Monika & Fabian

Ślub Moniki i Fabiana Drzyzgi

W naszej pracy to ludzie są najważniejsi – to o nich opowiadamy historie za pomocą narracji, obrazu i dźwięku. Zdarza się tak, że naszymi bohaterami są Pary Młode, które rozpoznawalne są przez wielu Polaków. Tak było w tym przypadku. Mieliśmy przyjemność stworzyć film ślubny dla reprezentanta Polski w piłce siatkowej Fabiana Drzyzgi oraz jego pięknej żony Moniki.

Ostatnie przygotowania do ślubu

Para Młoda postawiła na klasyczną elegancję. Biała suknia ślubna, welon i bukiet z białych róż w połączeniu z wyjątkową urodą Moniki zapierały dech w piersiach wszystkich gości – i oczywiście samego Fabiana. Para Młoda postanowiła wspólnie przygotowywać się do ślubu. Nie zabrakło czasu na ostatnią próbę pierwszego tańca i ostatnie poprawki dekoracji sali weselnej. Monika zdecydowała się zrobić jeden wyjątek od tradycyjnej bieli i wybrała ślubne buty w kolorze ecru. Długa suknia na ramiączka, które ozdobione były delikatnymi kwiatkami, perfekcyjny kok i makijaż oraz idealnie dopasowana biżuteria sprawiły, że Monika była najpiękniejszą Panną Młodą. Fabian wybrał klasyczny, czarny garnitur i muchę. Jak już wspomnieliśmy – elegancja w klasycznym wydaniu.

Ślub Fabiana i Moniki w Legionowie

Para Młoda przysięgę ślubną złożyła w kościele w Legionowie. Dekoracje w kościele zwiastowały to, co mieliśmy zobaczyć na sali weselnej… Bukiety czerwonych róż, starannie rozsypane płatki róż oraz dekoracje świetlne stworzyły wyjątkową atmosferę. Na oprawę muzyczną Monika z Fabianem wybrali kwartet smyczkowy, który towarzyszył im także po wyjściu z kościoła. Na ślub, a później na salę weselną, Para Młoda przyjechała Mercedesem G – terenowym samochodem.

Wesele w stylu glamour

Jak już wspomnieliśmy, dekoracja kościoła nawiązywała do dekoracji sali weselnej. Bukiety z pięknych czerwonych róż, pływające świece, bardzo strojne żyrandole i jednocześnie minimalizm w dekoracjach pomogły uzyskać efekt, na jakiej Parze Młodej zależało – klasyczna elegancja w stylu glamour. Za muzykę na weselu odpowiadał zespół muzyczny, którego członkowie dobrze wiedzieli, jak porwać wszystkich gości na parkiet. Chwilę oddechu najbliżsi Młodej Pary mogli złapać w fotobudce. Zdjęcia tam zrobione można było dołączyć do Księgi Ślubnej oraz wziąć na pamiątkę. Na największą atrakcję goście czekali do północy. Pokaz sztucznych ogni na najwyższym poziomie, jakiego nie powstydziliby się organizatorzy imprez sylwestrowych w największych miastach, był prawdziwym hitem! Niezwykle nam miło, że mogliśmy uczestniczyć w tym najważniejszym dniu Moniki i Fabiana. Młodej Parze życzymy wszystkiego najlepszego, a Wam miłego oglądania klipu!