Milena i Michał – wesele w hotelu

Milena i Michał – wesele w Hotelu Sielanka nad Pilicą

Nie tylko dla Par Młodych, nie tylko dla ich najbliższych, ale również dla nas każdy ślub jest wyjątkowy. Różne osobowości, różne historie, różne miejsca i okoliczności sprawiają, że śluby i wesela są niewyczerpywanym źródłem inspiracji. Dlatego może trudno przyjdzie Ci uwierzyć, gdy powiemy, że ślub Mileny i Michała był naprawdę jedyny w swoim rodzaju! Przekonaj się dlaczego!

Tylko humor nas uratuje – niezapomniany ślub i niezapomniane wesele Mileny i Michała

„Przychodzi facet do dentysty” – tak właśnie zaczyna się cała ta historia. Ich historia – Michał był bowiem pacjentem Mileny i właśnie w taki sposób się poznali. Nikt zresztą tej historii nie opowie lepiej, niż świadek Młodej Pary. Aż dziw bierze, że nie możemy podziwiać jego występów na jednej ze scen stand up’ów w Polsce! Znakomite poczucie humoru, wystąpienia publiczne żywiołem, a publiczność go kocha – przemówienie świadka Mileny i Michała naprawdę było jedyne w swoim rodzaju. A konkurencję miał tego dnia nie lada, ponieważ ksiądz, w obecności którego Milena z Michałem ślubowali sobie miłość, również jest człowiekiem wielu talentów. Z całą pewnością ceremonia zaślubin była jedną z najciekawszych, w jakich braliśmy udział. Najwidoczniej sprawdza się tutaj teoria przyciągania. Milenę i Michała również wyróżnia ogromne poczucie humoru. Wiecznie uśmiechnięci, szczęśliwi i przyjaźnie nastawieni do wszystkich i do wszystkiego – uchwycić taką energię kamerą to prawdziwe wyzwanie! Jakże byliśmy szczęśliwi, że mieliśmy okazję się go podjąć!

Teledysk ślubny Mileny i Michała – historia ślubna pełna dynamicznych zwrotów akcji

Jeśli myślisz, że doświadczenie operatorów kamery czy fotografów ślubnych pozwala przewidzieć wszystkie wydarzenia w dniu ślubu, musimy Cię rozczarować. To doświadczenie pozwala nam przewidzieć, jak wiele nieprzewidzianego może się wydarzyć. Dzięki temu łatwiej nam się dostosować do indywidualnego przebiegu każdego etapu ślubu i wesela. A znaleźć się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze jest sztuką, która pozwala realizować ciekawe, oryginalne i pełne niespodzianek filmy ślubne. Tak było w dniu ślubu Mileny i Michała – ich niekończąca się energia sprawiała, że czas płynął nieubłaganie szybko, a my dwoiliśmy się i troiliśmy, by nadążyć na Parą Młodą. W przypadku teledysku ślubnego Mileny i Michała zastosowaliśmy – nie pierwszy już raz – metodę zburzenia chronologii wydarzeń. Uznaliśmy, że właśnie w ten sposób historia z dnia ślubu i wesela będzie miała jeszcze lepszą dynamikę, będzie bardziej spójna i w ciekawszy sposób odda charakter tych wydarzeń. Oczywiście ogromną rolę w budowaniu narracji odgrywa właściwie dobrana muzyka. Dzięki niej przeprowadzamy widza przez kolejne etapy dnia ślubu i przez kolejne fragmenty ślubnego filmu. Ten dzień skończył się szybciej, niż można było się spodziewać. Znakomitą zabawę zapewniła Para Młoda, świadek, a także DJ’e. Wszystkim udzielił się wspaniały humor, choć trudno ukryć, że i łzy wzruszenia również można było dostrzec. Nie mniej jednak zawsze, również w dniu ślubu, dobrze jest postawić na poczucie humoru – bo dlaczego nie? Serdecznie zapraszamy do obejrzenia teledysku ślubnego Mileny i Michała!