Magda i Victor | Pałac Zdunowo

Ślub Magdy i Victora w Pałacu Zdunowo: historia miłości, którą uwieczniliśmy

W trakcie humanistycznej ceremonii na terenie Pałacu Zdunowo, Magda i Victor ślubowali sobie miłość, rozpoczynając tym samym wspólną drogę życia. Ich historia miłości zaczęła się na Ibizie i po licznych przeżyciach postanowili być już na zawsze razem, tworząc swoją wyjątkową historię.

Cały dzień ślubu był starannie przygotowany i koordynowany przez wedding plannerki z Weddingspace, które zadbały o perfekcyjny przebieg ceremonii. Magda i Victor mogli oddać się w pełni celebracji tego dnia, a przygotowania odbywały się na terenie Pałacu w pokojach hotelowych, w otoczeniu przyjaciół i rodziny.

Podczas przygotowań, mieliśmy okazję uwiecznić piękną dekorację namiotu weselnego, z pięknymi wielkimi zielonymi drzewami na stołach, bukietami białych kwiatów i podwieszanymi instalacjami pod sufitem. Wykorzystując drona, ujęliśmy również Pałac Zdunowo z innej perspektywy, w otoczeniu pięknego parku z ogromnymi drzewami.

Ceremonia humanistyczna, poprowadzona przez kuzyna pana młodego, odbyła się pod jednym z pomników przyrody, co dodatkowo podkreśliło wyjątkowość tego momentu. Płomienna mowa wygłoszona przez kuzyna wprowadziła wspaniałą atmosferę, a emocje unosiły się w powietrzu.

Po życzeniach para młoda wraz z gośćmi udała się do namiotu weselnego, gdzie mogła oddać się imprezie do białego rana. Przed obiadem goście mieli okazję wysłuchać przemówienia świadka oraz mowy powitalnej Pana Młodego. Energia emanująca od gości, część z nich pochodząca z Meksyku, oraz przyjaciele z różnych części świata, sprawiła, że namiot weselny był wypełniony niesamowitą energią.