Linda i Emil – reportaż ślubny w Ostoi Chobienice

Reportaż ślubny Lindy i Emila – wesele w Ostoi Chobienice

Ślub i wesele Lindy i Emila zawiódł nas do Ostoi Chobienice. Nie były to nasze pierwsze odwiedziny w tym miejscu i bardzo cieszyliśmy się, że będziemy mieli okazję realizować kolejny film ślubny właśnie tutaj. Okazało się jednak, że ten dzień był jeszcze ciekawszy, niż moglibyśmy przypuszczać. Linda i Emil to Para Młoda, która wszystkim gościom i nam przy okazji dostarczyła mnóstwo emocji. Bardzo otwarci, pełni pozytywnej energii zainspirowali nas do stworzenia teledysku ślubnego, w którym z pozoru zaburzona chronologia pozwoliła przedstawić tę historię w najlepszy możliwy sposób. Nie zawsze „po kolei” oznacza „we właściwej kolejności” – tak było i tutaj. Sprawdź, jak zbudowaliśmy narrację ślubnego filmu Lindy i Emila.

Dzień ślubu Lindy i Emila – jak najlepiej przedstawić ślubną historię?

Realizując film ślubny na etapie postprodukcji, zawsze odpowiadamy na pytanie – jak najlepiej przedstawić dzień ślubu i wesela, by opowiedziana historia ślubna jak najlepiej oddawała indywidualny charakter Pary Młodej i wszystkich wydarzeń z dniu ślubu. Emocje, dynamikę i tło wszystkich istotnych momentów przedstawiamy tak, by zachować spójność całej narracji. Dlatego realizując reportaż ślubny Lindy i Emila postanowiliśmy z pełną premedytacją zburzyć chronologię wydarzeń. Dzięki odpowiednio dobranej muzyce udało nam się opowiedzieć ten dzień dokładnie takim, jakim był – pełen różnorodnych momentów, zaskakujących zwrotów akcji i ciekawych krótkich chwil, dzięki którym zbudowaliśmy harmonijną historię, której kolejne sekundy odkrywają dalsze karty tej opowieści.

Przygotowania do ślubu i wesele w Ostoi Chobienice

Pary, które dopiero planują ślub, nierzadko się zastanawiają, czy faktycznie uwiecznianie przez nas i fotografów ślubnych przygotowań do ślubu ma sens. Zawsze odpowiadamy – zdecydowanie ma! Wokół tych przedślubnych wydarzeń naprawdę dużo się dzieje! Rozmowy, często pełne wspomnień, a także mnóstwo gestów, uśmiechów czy chwil zadumy to momenty, które znakomicie budują ślubną narrację. Wiele Par Młodych, już po ślubie, przyznaje się nam, że im bliżej ceremonii zaślubin, tym mniej pamiętają – stres i emocje robią swoje. Dlatego zawsze powtarzamy Parom Młodym, że jak najbardziej warto uwiecznić przygotowania do ślubu. Linda i Emil przygotowywali się wraz z bliskimi z Ostoi Chobienice, w której zorganizowane było przyjęcie weselne. Już tutaj nie udało im się ukryć tych wszystkich emocji, które towarzyszyły im podczas ceremonii zaślubin. Nie było tutaj miejsca na grę, na reżyserię, na nic udawanego – Para Młoda pomogła nam zrealizować naturalny reportaż ślubny. Jeśli w ogóle można mówić o planowanym działaniu, mogliśmy się o nie pokusić podczas sesji w plenerze. Zawsze jednak zostawiamy Parom Młodym dużo przestrzeni, by na filmie ślubnym zobaczyli siebie, a nie odgrywane przez siebie role. Wesele, tak jak przygotowania, ślub i cały ten dzień, pełne było pozytywnej energii. Doskonała muzyka, atrakcje dla gości i oczywiście sami Młodzi zagrzewali wszystkich gości do dobrej zabawy. Jeśli uważasz, że zbyt często wspominaliśmy o emocjach i pozytywnej energii naszej Młodej Pary, koniecznie obejrzyj teledysk ślubny Lindy i Emila, a przekonasz się, że mieliśmy rację!