Dominika i Paweł | wesele w Pałacu Wojanów

Ślub i wesele Dominiki i Pawła w Pałacu Wojanów

Dominika i Paweł to Para Młoda, która przed kamerą czuła się niezwykle swobodnie. Pełni luzu, cieszący się każdą chwilą tak ważnego dla nich dnia każdego gościa powitali uśmiechem. Na miejsce wesela wybrali romantyczny Pałac Wojanów.

Pałac Wojanów – idealny na romantyczne wesele

Pałac Wojanów jest jednym z najciekawszych obiektów, należących do Doliny Pałaców i Ogrodów. Mieszczący się w sercu Karkonoszy, tuż obok Jeleniej Góry, nieopodal Szklarskiej Poręby i Karpacza, wybudowany w XVII wieku na miejscu zabudowań z XIII wieku w stylu neogotyku angielskiego Pałac Wojanów to idealne miejsce na romantyczny ślub i wesele. Gospodarze oferują możliwość ślubu cywilnego w plenerze wraz z rezerwacją Sali Balowej na wypadek deszczu. Pałac Wojanów to kompleks pałacowo-parkowy – piękny, zabytkowy park to znakomite miejsce na sesję ślubną. Dominika i Paweł również skorzystali z niezwykłego uroku tego miejsca i udaliśmy się, by złapać kilka kadrów w tym urokliwym zakątku. Pełna swoboda, nieustający uśmiech i pewność siebie sprawiły, że nasz krótki spacer zapewnił wiele ciekawych ujęć do filmu ślubnego.

Wzruszający ślub i romantyczne wesele w Pałacu Wojanów

W Pałacu Wojanów Dominika i Paweł przygotowywali się do ślubu. Na uroczystość zaślubin wybrali jednak pobliski kościół. To, czym wyróżnia się oferta Pałacu Wojanów, to perfekcyjnie przygotowane powitanie Pary Młodej i gości weselnych. Goście w oczekiwaniu, by pogratulować Parze Młodej, nie muszą ustawiać się w długiej kolejce – przygotowane stoliki i krzesła, sporo cienia i przestrzeni do zabawy dla dzieci to znacznie lepsza alternatywa. Wszystko wizualnie przywodzi na myśl toskańskie podwórza, skąpane w pięknym słońcu, w trakcie przyjęcia czuliśmy się podobnie. Swoboda Pary Młodej, o której już wspominaliśmy, widoczna była na każdym kroku. Były jednak i takie chwile, gdy uśmiech ustępował łzom wzruszenia – a z pewnością było nim krótkie, treściwe i bardzo trafione przemówienie taty Panny Młodej. Zachęcamy Cię do obejrzenia całego teledysku ślubnego!