Zosia i Paweł – ślub w Piotrkowie Trybunalskim

Ślub Zosi i Pawła zapadnie nam w pamięci na bardzo długo. Z pewnością dlatego, że był jednym z najbardziej romantycznych ślubów, z których przyszło nam realizować film ślubny. Poza tym, rzadko kiedy ma się możliwość towarzyszenia w takim dniu, na ślubie swoich przyjaciół. Paweł jest również fotografem ślubnym, więc tego dnia stres mieliśmy potrójny :D. Zobaczcie, jak wyglądał ślub, przygotowania do ślubu i wesele Zosi i Pawła. Zapraszamy do obejrzenia klipu ze ślubu w Piotrkowie Trybunalskim.

Ślub Zosi i Pawła – przygotowania do ślubu w domu rodzinnym

Zarówno podczas samego ślubu, wesela, jak i przygotowań do ślubu Zosi i Pawła można było delektować się nieco większą swobodniejszą atmosferą, niż w przypadku większości ślubów. Być może mniejszą nerwowość zawdzięczać mogliśmy doświadczeniem Pawła, na pewno charaktery obojga pomogły częściowo opanować im stres. Ten oczywiście dawał o sobie znać, jednak w dużej mierze udało się go Młodym poskromić. Przygotowania do ślubu odbyły się nie w hotelu, a w domu rodzinnym Pawła. Przygotowania zarówno Pawła, jak i Zosi przebiegały spokojnie – na ile oczywiście jest to możliwe w dniu ślubu. Oboje uwielbiają jazdę na rowerze, co można było wyczuć, przebywając w miejscu przygotowań do ślubu. Rowery na ścianach, ozdobne figurki w kształcie rowerów stanowiły ważny element wystroju pomieszczeń, w których Zosia i Paweł spędzali ostatnie chwile przed ślubem. Gdy już oboje byli gotowi, w ogrodzie zaaranżowaliśmy im first look – to był jeden z wielu momentów, kiedy było widać, że nad stresem przeważało szczęście.

Romantyczny ślub w Piotrkowie Trybunalskim

Zosia z Pawłem postanowili wziąć ślub kościelny, a ten dzięki księdzu z dużym poczuciem humoru był wydarzeniem, który i Para Młoda, i goście będą naprawdę miło wspominać. Zosia była poprowadzona do ołtarza przez tatę – był to jeden ze sposobów podziękowań dla rodziców, z którymi Młodzi są bardzo zżyci. Było to również widać podczas niezwykle emocjonalnych podziękowań dla rodziców. Zosia z Pawłem dziękowali za pomoc i wychowanie zarówno swoim rodzicom, jak i rodzicom małżonka. Rodzice nie kryli wzruszenia, podobnie jak pozostali goście. Zosia i Paweł postawili na wesele w wydaniu boho. Suknia ślubna, wianek, fryzura Zosi oraz stroik w brustaszy Pawła bezpośrednio wpisały się w stylistykę boho, do której nawiązywały również dekoracji sali weselnej. W przygotowaniu dekoracji Młodym pomogła firma Lawendowy Salon Kwiatowy, który również prowadzą znajomi Zosi i Pawła.

Ślubna sesja filmowa na łonie natury

Cały film ślubny zrealizowaliśmy w technologii 4K, o której pisaliśmy już wcześniej. Wymaga ona nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale wiedzy i umiejętności, by efekt był taki, jakiego wszyscy oczekują. Ponieważ Zosia z Pawłem zdecydowali się również na ślubną sesję filmową, w teledysku ślubnym postanowiliśmy przeplatać ujęcia również z dnia, w którym wspólnie z Młodymi spacerowaliśmy po lesie. To był czas, który Zosia z Pawłem wykorzystali najlepiej, jak było to możliwe. Pełen luz, który oboje sobie cenią, był widoczny już na weselu, na przykład podczas pierwszego tańca, który Zosia tańczyła boso. Do lasu buty ślubne zamieniła na botki i wystąpiła w innej sukience, również Paweł zmienił garnitur na codzienny strój, w którym po prostu czuł się swobodnie. Dla nas praca przy realizacji ślubu w Piotrkowie Trybunalskim Zosi i Pawła była prawdziwą przyjemnością. Jesteśmy przekonani, że również dla Pary Młodej ślub i wesele były najpiękniejszymi chwilami w życiu.