Zmysłowy film ślubny | Agata & Mateusz

Agatę i Mateusza poznaliśmy kilka miesięcy przed ślubem, kiedy  przyjechali do Łodzi nas odwiedzić. Para Młoda opowiedziała nam, jak będzie wyglądał ich dzień ślubu, przeanalizowaliśmy nasze produkcje ślubne i opowiedzieliśmy o naszej pracy. Mieliśmy już w głowach koncept na to, jaki stworzymy film ślubny dla naszej Pary, na pewno miał być to zmysłowy film ślubny.

Przygotowania do ślubu – profesjonalny makijaż ślubny

Aby stworzyć wyjątkowy film ślubny Agaty i Mateusza, wybraliśmy się do Warszawy. To tam Para Młoda żyła i brała ślub.  Filmowanie zaczęliśmy od przygotowań Agaty, a dokładniej od przyglądania się, jak powstaje makijaż ślubny. Pani młoda na tą okazję wybrała usługi Magdaleny Pieczonki. Celem był delikatny makijaż, który podkreśliłby urodę Agaty. Efektem wszyscy byliśmy zachwyceni, towarzyszył nam w tych chwilach również Mateusz. Bycie razem z ukochaną osobą sprawia, że nawet tak z pozoru zwyczajne wydarzenie, jak wykonanie makijażu Panny Młodej, staje się szczególną chwilą, a dla nas niezwykle miłą nowością.Udało nam się uchwycić kilka wartościowych momentów a zarazem pokazać więź, która łączy naszą Parę Młodą. Takie rzeczy tworzą zmysłowy film ślubny – właśnie taki, jakie najbardziej kochamy robić. Następnie skierowaliśmy się do mieszkania Agaty i Mateusza, gdzie nastąpiły właściwe przygotowania.Agata suknię ślubną zamówiła w Atelier Justyny Kodym. Mateusz, gdy ujrzał swoją przyszłą żonę, oniemiał z zachwytu. Tworzenie pamiątki z tego najpiękniejszego dnia Pary Młodej było dla nas nie lada przeżyciem. To dzięki niezwykłej miłości Pary Młodej i ogromu pozytywnych emocji, jakich wszyscy doświadczyliśmy w tym dniu.

Zmysłowy ślub w Warszawie

 Wesele odbyło się w Dwór Złotopolska Dolina - Mansion House, która zauroczyła Młodą Parą ciepłą i rodzinną atmosferą. Para Młoda pod salę podjechała żółtym Porsche 911, trochę zaskakując tym gości weselnych. Przed pierwszym tańcem udaliśmy się do ogrodu obok sali, gdzie zrobiliśmy kilka zdjęć plenerowych. Udało nam się złapać ostatnie promienie słońca i stworzyć kilka ujęć, które wykorzystaliśmy w Teledysku oraz w Filmie ślubnym, jaki przygotowaliśmy dla Agaty i Mateusza. Para Młoda, rodzina i przyjaciele bawili się wyśmienicie do białego rana, a my zadowoleni z możliwości uczestnictwa w takim wydarzeniu, szczęśliwi wróciliśmy do naszych domów.Zapraszamy do obejrzenia naszego klipu ślubnego. Utwór, który użyliśmy do jego produkcji, to "Here With Me – Susie Suh & Robot Koch”