Zmysłowy film ślubny | Agata & Mateusz

Agatę i Mateusza poznaliśmy kilka miesięcy przed ślubem, kiedy to przyjechali nas odwiedzić do Łodzi. Para młoda opowiedziała nam jak będzie wyglądał ich dzień ślubu, przeanalizowaliśmy nasze produkcje ślubne i opowiedzieliśmy o naszej pracy. Mieliśmy już w głowach koncept na to jaki stworzymy film ślubny dla naszej pary, na pewno miał być to zmysłowy film ślubny.

Warszawa, to było nasze miejsce docelowe.  Filmowanie zaczęliśmy od przygotowań Agaty a dokładniej od makijażu. Pani młoda na tą okazję wybrała usługi Magdaleny Pieczonki. Celem był delikatny makijaż, który podkreślił by urodę Agaty, wszyscy byliśmy pod wrażeniem, towarzyszył w tych chwilach również Mateusz. Bycie razem z ukochaną osobą sprawia, że nawet tak z pozoru zwyczajne wydarzenie jak wykonanie makijażu Panny Młodej staje się wyjątkową chwilą a dla nas niezwykle miłą nowością. Udało nam się uchwycić kilka wartościowych momentów a zarazem pokazać więź, która łączy naszą parę młodą. Takie rzeczy tworzą zmysłowy film ślubny właśnie taki jak najbardziej kochamy robić. Następnie skierowaliśmy się do mieszkania Agaty i Mateusza, gdzie nastąpiły właściwe przygotowania. Agata suknię ślubną zamówiła w Atelier Justyny Kodym. Mateusz gdy ujrzał swoją przyszłą żonę był oniemiały z zachwytu. Tworzenie pamiątki z tego najpiękniejszego dnia Pary Młodej było dla nas nie lada przeżyciem a to za sprawą ogromu pozytywnych emocji, które towarzyszyły wydarzeniom.

Wesele odbyło się w Dwór Złotopolska Dolina - Mansion House, która zauroczyła młodą parę, ciepłą i rodzinną atmosferą. Para młoda pod salę podjechała żółtym porsche 911, trochę zaskakując tym gości weselnych. Przed pierwszym tańcem udaliśmy się do ogrodu obok sali, gdzie zrobiliśmy kilka ujęć plenerowych. Udało nam się złapać ostatnie promienie słońca i stworzyć kilka ujęć, które wykorzystaliśmy w Teledysku oraz w Filmie ślubnym, który przygotowaliśmy dla Agaty i Mateusza. Para młoda, rodzina i przyjaciele bawili się wyśmienicie do białego rana a my zadowoleni wróciliśmy do naszych domów.

Zapraszamy do obejrzenia naszego klipu ślubnego. Utwór, który użyliśmy w tym przypadku to "Here With Me - Susie Suh & Robot Koch"