Wzruszający film ślubny Kasi i Mateusza

Można powiedzieć, że sezon ślubny 2016 już za nami. Jednak na blogu wciąż pojawią się publikacje – efekty naszej pracy. Dziś pokażemy Wam wzruszający film ślubny, jaki stworzyliśmy dla Kasi i Mateusza. Albo inaczej – przedstawiamy Wam wzruszający film ślubny, który stworzyliśmy dzięki Kasi i Mateuszowi. Tak dokładnie, to właśnie Para Młoda, ich miłość oraz pewna opowieść pozwoliła nam na zbudowanie takiej narracji i stworzenie takiego filmu.

Historia miłości Pary Młodej

Drogi Kasi i Mateusza splotły się w nadmorskim miasteczku w którym mieszkał Pan Młody. Teraz żyją tutaj oboje, razem, szczęśliwi, zakochani.Głównym motywem narracyjnym filmu ślubnego Kasi i Mateusza jest kazanie. Ksiądz, przyjaciel Pary Młodej przygotował się do niego perfekcyjnie. Wymiana maili z Młodą Parą sprawiła, że historię Kasi i Mateusza poznaliśmy bardzo dobrze. Młodzi, mimo że swoją historię znali najlepiej, opowiadając ja nam, nie umieli powstrzymać łez wzruszenia. W ten uroczysty dzień Kasia z Mateuszem usłyszeli słowa, które sami o sobie napisali. To była jedna z najbardziej emocjonujących chwil.

Niezwykły strój Pary Młodej, nadzwyczajna dekoracja sali weselnej

Całość teledysku nadbudowana jest ujęciami przygotowań Pary Młodej i dekoracji sali weselnej. Warto wspomnieć o sukni ślubnej Kasi i garnituru Mateusza, o którą zadbał projektant Tomasz Ossoliński. Kasia miała wpięty długi welon z możliwością przysłonięcia nim twarzy, włosy ozdobione kryształkami, które były także motywem sukni. Całość przygotowań odbyła się w domu Pana Młodego w przyjaznej i rodzinnej atmosferze.Drugą część filmu ślubnego stanowią ujęcia zabawy weselnej, ważną role odegrały światła, którymi była udekorowana sala bankietowa. Dekoracje świetlne są nie tylko bardzo mocne, ale i efektowne, których nie sposób nie docenić zarówno na żywo, jak i podczas oglądania zdjęć i filmów ślubnych. Pozwoliło to nam na stworzenie wieloplanowości, filmując, mogliśmy szukać ciekawszych kadrów, wykorzystując w pełni oświetlenie. Goście weselni również mogli oddać się nieskrępowanej zabawie chłonąc ten imprezowy klimat.Bardzo miło wspominamy współpracę z Mateuszem, fotografem, który reprezentował firmę B&B photography , naprawdę polecamy ich twórczość.Cieszymy się, że mogliśmy uwiecznić ten dzień i stworzyć tak wzruszający film ślubny. Współpraca z Kasią i Mateuszem to była wielka przyjemność, na pewno sami będziemy chętnie wracać do tej produkcji. Tak samo i Wam polecamy zapoznać się chodź ze skrawkiem historii naszej pary młodej.