Wzruszający film ślubny Kasi i Mateusza

Sezon ślubny 2016 można powiedzieć, już za nami. Jednak na blogu pojawią się jeszcze publikacje. Dziś pokażemy wam wzruszający film ślubny , jaki stworzyliśmy dla Kasi i Mateusza. Albo inaczej, przedstawiamy wam wzruszający film ślubny, który stworzyliśmy dzięki Kasi i Mateuszowi. Tak dokładnie, to właśnie para młoda, ich miłość oraz pewna opowieść pozwoliła nam na zbudowanie takiej narracji i stworzenie takiego filmu. Drogi Kasi i Mateusza splotły się w nadmorskim miasteczku w którym mieszkał Pan młody. Teraz swoje życie prowadzą już tutaj oboje, razem, szczęśliwi, zakochani.

Głównym motywem narracyjnym filmu ślubnego Kasi i Mateusza jest kazanie. Ksiądz, przyjaciel pary młodej przygotował się do niego perfekcyjnie. Wymiana maili z parą młodą zaowocowała obszerną wiedzą na temat związku Kasi i Mateusza. Mimo że para młoda wie jak przebiegała ścieżka ich poznania nie przeszkodziło to w wywołaniu łez wzruszenia. Powstaniu emocjonujących i pięknych chwil. Mateusz i Kasia usłyszeli też piękne słowa, które sami napisali.

Całość teledysku nadbudowana jest ujęciami przygotowań pary młodej i dekoracji sali weselnej. Warto wspomnieć o kreacji Kasi i Mateusza o którą zadbał projektant Tomasz Ossoliński, który stworzył projekt sukni ślubnej oraz garnituru. Kasia miała wpięty długi welon z możliwością nałożenia na twarz, włosy ozdobione kryształkami, które były także motywem sukni. Całość przygotowań odbyła się w domu pana młodego w przyjaznej i rodzinnej atmosferze.

Drugą część filmu ślubnego stanowią ujęcia zabawy weselnej, ważną role odegrały światła, którymi była udekorowana sala bankietowa. Pozwoliło to nam na stworzenie wieloplanowości, filmując mogliśmy szukać ciekawszych kadrów, wykorzystując w pełni oświetlenie. Goście weselni również mogli oddać się nieskrępowanej zabawie chłonąc ten imprezowy klimat. Bardzo miło wspominamy współpracę z Mateuszem, fotografem, który reprezentował firmę B&B photography , naprawdę polecamy ich twórczość.

Cóż więcej możemy napisać, cieszymy się że mogliśmy uwiecznić ten dzień i stworzyć tak wzruszający film ślubny. Współpraca z Kasią i Mateuszem to była wielka przyjemność, na pewno sami będziemy chętnie wracać do tej produkcji. Tak samo i wam polecamy zapoznać się chodź ze skrawkiem historii naszej pary młodej.