Teledysk ślubny | Kasia & Mateusz

Ceremonia zaślubin Kasi i Mateusza miała miejsce w najgorętszym dla nas okresie. Nie tylko ze względu na pogodę, lecz z powodu ilości ślubów w tym terminie. Był to piątek 27 maja 2016 roku. Wiem .... ze strasznym opóźnieniem piszemy tego bloga, ale niestety nadmiar pracy nie pozwala nam na prowadzenie go regularnie. Teledysk ślubny, który prezentujemy powyżej jest własnie efektem tej pracy. Była ona niezwykle przyjemna, głównie za sprawą świetnych osób jakimi są Kasia i Mateusz, młodzi, energiczni, uśmiechnięci. Mateusz dodatkowo jest piłkarzem ekstraklasy o czym dowiedzieliśmy się już na miejscu, przy przygotowaniach ślubnych. Same przygotowania trochę się opóźniły. Pani młoda niefortunnie utkwiła w windzie i spędziła tam pół godziny ale wszystko skończyło się dobrze. 

Przygotowania zaczęliśmy filmować w Pałacyku Otrębusy, który gorąco polecamy na uroczystość weselną. Mogliśmy skupić się na nagraniu kilku ujęć dekoracji weselnej, która była przygotowywana na sali. Później udaliśmy się do pokoi w których ubierała się Kasia i Mateusz. Kasia było trochę zestresowana, możliwe że przyczynił się do tego incydent z poranka ale na pewno waga samego dnia też dawała się we znaki. Zrobiliśmy kilka ujęć dodatków Pani młodej oraz piękne ujęliśmy suknie ślubną. Możemy zdradzić że suknia ślubna to model Simone, atelier Juliette. Wprowadzając atmosferę luzu zabraliśmy się do działania, współpracowaliśmy z fotografem Pawłem Nożyńskim. Zdjęcia, które zrobił Kasi i Mateuszowi są naprawdę świetne, złapał fajne momenty w nietypowych kadrach a całość reportażu jest bardzo spójna kolorystycznie. Zdjęcia Pawła znajdują się poniżej.Na przygotowaniach u Mateusza panowie byli w świetnych nastrojach i dostarczyli nam kilku fajnych sytuacji do zrealizowania ujęć. Pan młody ubrał garnitur znanej marki odzieży męskiej Signor Leone, w którym prezentował się znakomicie. Para młoda wspólnie z gośćmi hotelu udała się do Kościoła Sióstr Wizytek w Warszawie, gdzie ślubowali sobie miłość. Pogoda w tym dniu nas nie rozpieszczała ale nie odebrało to nastroi do szampańskiej zabawy, która miała miejsce we wcześniej przedstawionym Pałacyku. 

 Prezentujemy Teledysk ślubny, który jest artystycznym obrazem tego jak przebiegał dzień ślubu Kasi i Mateusza, muzykę, którą w nim zastosowaliśmy jest lekka, przyjemna i oddaje aurę tego dnia. Zachęcamy do spędzenia kilku chwil z Kasią i Mateuszem i obejrzenia naszej produkcji. 

Pozdrawiamy, 

Zespół Lada Moment Studio.