Suknia ślubna | Nieodzowny element uroczystości

Tym razem będzie trochę inaczej. Nie zaprezentujemy filmu ślubnego, nie będziemy też zbytnio odbiegać od tematyki weselnej. Naszym bohaterem będzie suknia ślubna – oczko w głowie każdej Panny Młodej.

 

Salon sukien ślubnych Anetty Kamińskiej

Pod koniec poprzedniego sezonu stworzyliśmy film reklamowy dla salonu sukien ślubnych Anetty Kamińskiej. To nie przypadek – salon mieści się w Piotrkowie Trybunalskim, naszym rodzinnym mieście. Anetta to prawdziwa profesjonalistka, pełna pasji do tego, co robi. Salon Anetty jest jednocześnie bardzo elegancki, ale i wyjątkowo klimatyczny. Dużo wolnej przestrzeni w salonie dała nam dużo swobody – tej samej, którą mają klientki Anetty, podczas przymierzania wymarzonej sukni ślubnej.

 

Stylizacje Panny Młodej, ciekawostki ze świata mody ślubnej

Zapraszamy do obejrzenia stworzonej przez nas produkcji, zapoznania się z niektórymi z zaprezentowanych stylizacji oraz wysłuchania kilku słów, które kieruje do Was Pani Anetta. Praca nad filmem była również dla nas ciekawą lekcją. W ciągu całego dnia pracy dowiedzieliśmy się wiele na temat ubioru Panny Młodej i niuansów, które się za tym kryją.

Sfilmowaliśmy poszczególne modele tak, aby pokazać z różnych perspektyw detale i zalety konkretnych sukni ślubnych. W tym dniu również współpracowaliśmy z Aleksandrą Adamczyk, finalistką miss Polski 2015. Ola teraz szykuje się na wylot do Seulu, gdzie odbędą się wybory World Miss Univesity –  gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy wygranej w Seulu.