Ślub w plenerze zimą

Karolina i Kamil to Para, która lubi nietuzinkowe rozwiązania. Jesteśmy pewni, że pytani przed ślubem, o czym marzą i jak będzie wyglądał ich najważniejszy dzień w życiu, odpowiadali z uśmiechem: nasz ślub będzie inny niż wszystkie. Nie mylili się – ślub Karoliny i Kamila był jedyny w swoim rodzaju!

Przysięga ślubna w plenerze

Chociaż śluby zimą stają się coraz popularniejsze, w tym przypadku na gości czekała prawdziwa niespodzianka. Mimo piętnastostopniowego mrozu, Para Młoda przysięgę ślubną składała w plenerze. Na miejsce ślubu i wesela wybrali ogród pałacu Lenartowice pod Wrocławiem. Prawdziwie zimowa sceneria, biały puch, a także niska temperatura tworzyły krajobraz niepowtarzalny, jak na uroczystość zaślubin. Para Młoda najwidoczniej nie uznaje kompromisów – zimową aurę postanowili wykorzystać w pełni. Dlatego po złożeniu przysięgi ślubnej Para Młoda i ich goście nie udali się do eleganckiej sali bankietowej czy choćby ogrzewanego kominkiem folwarku… Gdzie zatem zorganizowali swoje wesele?

Wesele zimą w namiocie

Duży namiot wykorzystywany podczas letnich wesel w plenerze doskonale sprawdził się także zimą. Wystarczyło zapewnić odpowiednie ogrzewanie, by mróz na dworze nie przeszkadzał w dobrej zabawie. Piękne dekoracje ślubne, przygotowane przez wrocławską firmę Decoki, doskonale wpisywały się w zimowy klimat. Eleganckie, ale jednocześnie wyważone, wkomponowały się w całą oprawę weselną. Karolina zadbała również o oryginalną suknię ślubną . Uszyta na zamówienie przez projektantkę Małgorzatę Motas, suknia z cekinami podkreśliła urodę Panny Młodej, doskonale wpisała się także w zimowy charakter uroczystości.

Piękna sesja w plenerze zimą

Karolina z Kamilem wykorzystali okazję i na dłuższą chwilę wymknęli się swoim gościom, by Nikola Baron, fotografka ślubna, mogła zrealizować sesję ślubną w plenerze. Oczywiście i my nagraliśmy ujęcia, które są wspaniałym elementem filmu ślubnego.