Ślub i wesele w Ostoja Chobienice

Pary Młode coraz częściej na miejsce swoich wesel wybierają folwarki. Wielu Parom dają znacznie większe możliwości w organizacji ślubu, także coraz więcej Par wybiera na czas wesela bliższy kontakt z naturą zamiast blichtru pięknych pałacowych sali weselnych. Nas niezwykle cieszy ta różnorodność i przyznajemy, że praca operatorska w folwarkach daje nam dużo radości i satysfakcji. Tym razem mieliśmy przyjemność tworzyć film ślubny dla Magdy i Kuby. Przekonajcie się, że w folwarku można urządzić nie tylko w stylu boho i greenery!

Folwark Ostoja Chobienice

Ostoja Chobienice to coś więcej niż folwark. To kompleks obiektów, w którym mieści się hotel SPA, kryty basen, restauracja, sala bankietowa, stajnia i sala konferencyjna. Ośrodek znajduje się w gminie Siedlce w województwie wielkopolskim, a swoich gości przyciąga bogatą ofertą, perfekcyjną obsługą i niezwykle urokliwymi widokami. Bez wątpienia Ostoja Chobienice jest doskonałym miejscem na organizację wesela. Pary Młode urzeka połączeniem nowoczesności z tradycją, luksusu z obcowaniem z naturą, a także niebanalnym wnętrzem sali, w której odbywają się wesela. Ze swojej strony dodamy, że również fotografowie i operatorzy kamer docenią to miejsce za warunki, jakie stwarza do pracy każdemu artyście.

Ślub i wesele Magdy i Kuby w amerykańskim stylu

Para Młoda zdecydowała się na ślub kościelny, jednak nie wszystkie elementy zaczerpnięte były z tradycji polskiej. Magdzie towarzyszyło bowiem sześć druhen i jedna świadkowa, Kubie zaś jeden świadek. Również w amerykańskim stylu  było wejście Panny Młodej do kościoła. Gdy Pan Młody czekał już na miejscu, Magdę do ołtarza prowadził tata. Nasi bohaterowie postanowili nie precyzować, w jakim dokładnie stylu przygotowali ślub i wesele. Choć wybór miejsca mógłby wskazywać, że najbliżej będzie im do stylizacji boho lub greenery, z obu zaczerpnęli te elementy, na których zależało im najbardziej. Wyważone dekoracje stołów z pływającymi świeczkami, dużo zielonych roślin i kwiaty w kolorach pastelowych w połączeniu z sukienkami druhen w kolorze pudrowego różu i wiankami na głowach zdecydowanie przybliżyły nas do natury. Jednak Magda nie zrezygnowała z welonu na rzecz wianka, a suknia ślubna była połączeniem subtelnej elegancji ze zwiewnością charakterystyczną dla sukni w stylu boho. Bukiet Panny Młodej tworzyły jasno różowe i białe róże, które składały się także na dekorację stołów. Para Młoda do ślubu przyjechała sportowym samochodem – Mustangiem, który był kolejnym akcentem amerykańskiego stylu, w kierunku którego skłonili się Magda z Kubą.

Wesele w folwarku Ostoja Chobienice

Okrągłe stoły to kolejny akcent w kierunku wesela w amerykańskim stylu. Pary coraz chętniej decydują się na taki układ stołów, który ułatwia planowanie rozsadzenia gości weselnych, a samym gościom okrągłe stoły ułatwiają komunikację. Na stołach pojawiły się wysokie, szklane, proste wazony, w których miejsce znalazły dekoracje kwiatowe. Natomiast bukiety róż znajdowały się w wąskich, metalowych i efektownych wazonach. Goście na weselu bawili się w rytm muzyki granej przez kapelę, a w ramach atrakcji dla gości, Para Młoda przygotowała zimne ognie. Na samym weselu nie zabrakło także chwili, byśmy wspólnie z Parą Młodą udali się w plener i tam przygotowali kilka wspaniałych ujęć, których nie zabrakło w filmie ślubnym Magdy i Kuby. Zapraszamy do obejrzenia teledysku!