Ślub Humanistyczny Elizy i Jorge

W lipcu udaliśmy się w okolice Trójmiasta gdzie odbyła się humanistyczna ceremonia zaślubin Elizy i Jorge. Ślub humanistyczny, który zastępuje ślub kościelny, jest jednocześnie bardziej podniosłą uroczystością, niż ślub cywilny, do jakiego przywykliśmy. 

Humanistyczny ślub w plenerze

Na ślub jechaliśmy z myślą o plenerowej ceremonii nad samym morzem, dokładnie na molo w Rzucewo. Taki był pierwotny plan, który podtrzymywany był aż do samego dnia ślubu. Pogoda nad naszym polskim morzem niestety bywa kapryśna, szczególnie w lipcu, dlatego został wcielony w życie plan B.Nadal był to ślub plenerowy, jednak w okolicy miejsca przygotowań i późniejszej imprezy.  Wyrazy uznania dla Doroty, która zajmowała się organizacją całego przedsięwzięcia, również możecie zajrzeć na jej bloga, w którym obszernie opisuje ten szczególny ślub. Przy okazji jej blog może być inspiracją dla wszystkich Narzeczonych. A kto wie, może i Wy zapragniecie, by to właśnie Dorota przygotowała dla Was ślub i wesele? 

Opera, balet – muzyka na ślubie ważnym elementem dla Elizy i Jorge

Z Elizą i Jorge mieliśmy przyjemność poznać się dopiero w dniu ślubu. Mimo że ten dzień jest bardzo emocjonujący, szybko złapaliśmy nić porozumienia. Po przyjeździe do Hotelu Wieniawa udaliśmy się od razu do Pary Młodej, gdzie mogliśmy się poznać. Zawsze uważamy, że kontakt z naszymi Klientami jest bardzo ważny – na żywo mamy szansę lepiej poznać oczekiwania Pary Młodej i ich samych. Dzięki temu nasza praca jest nie tylko bardziej efektywna, ale przede wszystkim film ślubny odzwierciedla osobowość Panny Młodej i Pana Młodego.Jorge i Eliza to fantastyczna para, która okazywała sobie wiele uczuć tego dnia. Samo to, że przygotowali własną spersonalizowaną przysięgę jest fantastycznym gestem, było w tym dużo szczerości i uczucia. W trakcie ceremonii mogliśmy usłyszeć historię poznania się pary młodej, jak i wsłuchać się w pięknie wykonane utwory grupy Baltic Quartet. Para Młoda uwielbia operę, a dodatkowo Eliza jest baletnicą. Dlatego też muzyka w tym dniu była ważnym elementem uroczystości. 

Wyjątkowy charakter ślubu humanistycznego

Pierwszy raz w naszej karierze mogliśmy uwiecznić Ślub Humanistyczny. Jak tylko dowiedzieliśmy się o tym, jaki charakter będzie miała ceremonia, ucieszyliśmy się, że będziemy mogli podjąć się tej realizacji. Ślub humanistyczny jest również świetnym pomysłem, gdy para chce zorganizować całkowicie spersonalizowaną ceremonię.Mimo że plan ceremonii na molo się nie udał, nie zatrzymało nas to i wyruszyliśmy nad brzeg morza z Elizą i Jorge na sam zachód, gdzie zrealizowaliśmy kilka ujęć plenerowych.  To, co zobaczyliśmy na miejscu, zaparło nam dech w piersiach. Spokojna tafla wody w zatoce, zlewająca się linia horyzontu i błogi spokój, a w samym środku nasza  piękna, kochająca się Para Młoda.Zapraszamy do zapoznania się naszym krótkim filmem ślubnym, który jest efektem pracy tego dnia. Prócz tego Eliza i Jorge otrzymają od nas 15 minutowy film, który na pewno będzie piękną opowieścią ich miłości.