Ślub boho w Folwark Wąsowo

Pary Młode coraz częściej decydują się zorganizować swój ślub i wesele w stylu boho. Folwark Wąsowo jest miejscem, w którym taka stylizacja sprawdza się doskonale! Drewniana stodoła lub ceglany stary budynek, rozległe sady, stajnie czy złote pola zbóż tworzą piękne tło w tym wyjątkowym dniu. Jaki pomysł na ślub w stylu boho mieli Sandra i Krzysztof?

Ślub w drewnianym kościele

Przygotowując się do ślubu, Para Młoda zadbała o każdy szczegół. Wszystko miało być spójne, wiarygodne, prawdziwe – i takie było. Naturalnym wyborem na ceremonię zaślubin był drewniany kościół.Ostatnie przygotowania do ślubu odbywały się w Folwarku. Panna Młoda miała suknię ślubną bez koła – koronkowa, delikatna, idealnie pasowała do stylizacji boho. Kok ułożony z plecionych warkoczy udekorowany został wiankiem, który zastąpił welon. Wiązanka ślubna z małych słoneczników z dodatkiem białych kwiatków polnych oraz jeden taki sam słonecznik w klapie marynarki Pana Młodego były doskonałym dopełnieniem sukni i garnituru.Do ślubu Para Młoda jechała sportową, czerwoną Mazdą. I to był jedyny element, który nie był boho, ale rozumiemy, że przyjemność prowadzenia takiego auta z naddatkiem zrekompensowała drobne odstępstwo od wybranej stylizacji.Drewniany kościół w Brodach z XVII wieku jest miejscem, którego nie trzeba specjalnie dekorować. Sandra z Krzysztofem postanowili przyozdobić go jedynie delikatnymi białymi kwiatkami, których użyli do dekoracji w folwarku.

Wesele w Folwarku Wąsowo – zabawa w stylu boho

Miejsce, w którym bawiła się Para Młoda i ich goście to stara kuźnia. Ceglane ściany, surowe podłogi i drewniane stoły przykryte jedynie białym bieżnikiem idealnie wpisały się w styl boho. Listę z nazwiskami gośćmi i numerami stolików przypięto do drewnianej tablicy. Na pieńkach ustawiono winietki – małe tabliczki kredowe, dzięki którym goście z łatwością mogli odnaleźć stolik, przy którym delektowali się pysznymi potrawami weselnymi.  Na stołach pojawiły się także bukieciki ze słoneczników, stokrotek i innych polnych kwiatów, a za wazony służyły słoiki. Proste, grube białe świece włożone w szklane naczynia wieńczyły dekorację na stołach weselnych.Sufit ozdobiono zieloną roślinnością oraz małymi białymi lampkami. Nad parkietem wisiały lampy z materiałowymi, białymi abażurami, a pod sceną znajdowały się stogi siana. Oprócz tego na stodołę dekorowały jeszcze białe balony wypełnione helem – lekkie, jak każdy element dekoracji. Styl boho nie lubi przepychu, dlatego Młodzi postawili na subtelne, spójne dekoracje w zgodzie z naturą.

Boho ślub i wesele w stodole? Folwark Wąsowo to idealne miejsce na wesele w stylu boho!

Musimy przyznać, że miejsce, w którym odbył się ślub oraz wesele były tak piękne, a aranżacja tak spójna i idealnie oddająca stylizację boho, że możemy to miejsce polecić każdej Młodej Parze, która na wesele szuka miejsca bliskiego naturze. Folwark Wąsowo oferuje także noclegi i oczywiście możliwość zorganizowania ślubu w plenerze.Jednak nie możemy w naszej opowieści pominąć Pary Młodej. Absolutnie nie dziwi nas, że Sandra i Krzysztof zapragnęli wziąć ślub w stylu boho, a wesele urządzić w folwarku. To uśmiechnięci, szczerzy, niezwykle sympatyczni i bardzo zakochani w sobie ludzie, którzy właśnie w takiej stylizacji czuli się najlepiej. Goście bawili się wyśmienicie, również dzięki temu, że w starej stodole czuli się po prostu swobodnie.Zabawa trwała do białego rana, a Sandra i Krzysztof byli już pewni, że lepszego miejsca na wesele wybrać nie mogli. My również mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję pracować w tym miejscu!