Ślub boho w Cedrowym Dworku

Dorota i Jakub na motyw przewodni swojego ślubu wybrali jemiołę. Zielony kolor, który najbardziej kojarzy się z naturą, delikatne białe kwiatki i Cedrowy Dworek sprawiły, że ślub i wesele zaaranżowano w stylu boho.

Przygotowania do ślubu i pierwsze spotkanie

Młodzi do ślubu przygotowywali się osobno. Dorota zdecydowała się na delikatny makijaż, podkreślający subtelną urodę oraz swobodną fryzurę – włosy spięte z jednej strony i luźno puszczone z drugiej opadały na jedno ramię Doroty. Równie romantyczna była suknia ślubna z koronkową górą i prostym, zwiewnym dołem bez trenu. Bukiet z jemioły i białych kwiatków doskonale pasował do całej stylizacji. Jakub wybrał szary garnitur, a szarość tę przełamał czarną muchą.Młodzi nie czekali ze spotkaniem aż do ceremonii – spotkali się w parku, gdzie również i my mieliśmy chwilę na nakręcenie kilku pięknych ujęć. Prosto z parku udaliśmy się do kościoła, który został skromnie ozdobiony – również zieloną jemiołą i białymi kwiatami. Na samochód ślubny Młodzi wybrali czarnego, pięknego Garbusa.

Wesele w stylu boho w Cedrowym Dworku

Młodzi zdecydowanie postawili na minimalizm. Stoły zostały przykryte białym obrusem, a na nich ułożono dekoracje, oczywiście z jemioły i tych samych białych kwiatów. Dodatkowo na stole gości znalazły się jeszcze świeczki w prostych, szklanych naczyniach. Ceglane ściany ozdobione gałązkami jemioły i drobnymi światełkami.Na uwagę zdecydowanie zasługuje pierwszy taniec Pary Młodej, podczas którego sypano płatki białych kwiatów. O północy wszyscy goście wraz z Dorotą i Jakubem wyszli na zewnątrz, gdzie w odpalono sztuczne ognie.Nas w Młodej Parze urzekła spontaniczność i serdeczność, którą zarażają wszystkich dookoła. Dorota i Jakub są kolejnym dowodem na to, że najpiękniejszą ozdobą jest szczery uśmiech. Dziękujemy, że ten dzień mogliśmy spędzić razem z Wami!