Przysiółek Kresy – wesele w bajkowym stylu Marty i Pawła

Marta i Paweł na miejsce swojego wesela wybrali miejsce, które wyróżnia się fantastycznym otoczeniem. Położony w przepięknym lesie Przysiółek Kresy to miejsce, które zapewnia piękną oprawę o każdej porze roku. Wiele Par Młodych decyduje się na zorganizowanie wesela w Przysiółku Kresy zimą, kiedy las przykryty jest białym puchem. Z kolei wiosną i latem zachwyca bujną roślinnością, kojącą zielenią i relaksującymi aromatami. Marta i Paweł zdecydowali się na ślub i wesele latem, dlatego wszyscy mogliśmy cieszyć się cudownymi promieniami słońca, które odbijały się od konarów i koron drzew. Zobaczcie, jak wyglądał ślub i wesele Marty i Pawła!

Wzruszający ślub Marty i Pawła

Przygotowania do ślubu odbywały się w miejscu wesela. Zarówno w przygotowaniach Panny Młodej, jak i Pana Młodego, towarzyszyły najbliższe im osoby. Nie zabrakło chwili na relaks przy odrobinie dobrego alkoholu – pierwszy toast dodał otuchy Młodym, którym coraz bardziej udzielał się stres. Po przygotowaniach wszyscy udaliśmy się do kościoła, w którym padło sakramentalne „tak”. Charakterystycznym elementem był sam początek ceremonii, gdy Pan Młody czekał na Pannę Młodą pod ołtarzem, do którego Marta poszła sama. Po ślubie i życzeniach wszyscy udaliśmy się do Przysiółku Kresy. Jednak my z Martą i Pawłem mieliśmy po drodze przystanek.

W drodze do Przysiółku Kresy – romantyczny plener ślubny o zachodzie słońca

W drodze z kościoła do Przysiółku Kresy słońce leniwie zaczęło się chować za horyzontem. Postanowiliśmy wykorzystać ten moment i zrobić kilka ujęć w plenerze. Trzeba przyznać, że główną rolę odgrywała Panna Młoda –  w olśniewającej sukni ślubnej z salonu Madonna. Cała błyszcząca, z pięknymi zdobieniami, welonem i ozdobą we włosach podkreślała urodę Panny Młodej i przyciągała uwagę wszystkich gości. Pan Młody wystąpił w garniturze od Diuka, który brązem nawiązywał do oryginalnego koloru sukni ślubnej. Ujęcia plenerowe wykonaliśmy w lesie, na niewielkiej polanie. Gra światła i cieni była niezwykle inspirująca – promienie odbijające się drzew, a miejscami przechodzące przez bujne korony zapewniły niepowtarzalną atmosferę. Dla Młodych była to chwila oddechu między bardzo wzruszającym ślubem, a weselem, na które udaliśmy się do Przysiółku Kresy.

Przysiółek Kresy – wesele w klimatycznych wnętrzach

Wnętrze sali bankietowej w Przysiółku Kresy jest urządzone w dość uniwersalnym stylu – tak, by można było zorganizować wesele w eleganckim stylu czy w modnym stylu boho. Przytulne, dające wiele możliwości aranżacji pomieści nawet do 300 gości. Po oficjalnym przywitaniu Pary Młodej, Marta i Paweł odtańczyli dobrze przygotowany pierwszy taniec, a następnie zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy. Ślub Marty i Pawła odbył się w czasie pandemii koronawirusa, dlatego nie uczestniczyło w nim aż tak dużo gości. Najważniejsze osoby towarzyszyły jednak Młodym w tak ważnym dla nich dniu. Z całą pewnością był to niezwykle piękny i romantyczny ślub, zakończony wspaniałą zabawą na weselu w Przysiółku Kresy.