Przepitki i Przekąski – idealne miejsce na imprezę ślubną

Ślub w środku lasu, zabawa na łonie natury, całkowita swoboda i prawdziwie radosna atmosfera – o takim ślubie marzyli Dominika z Michałem. Te elementy pomogło zapewnić miejsce a dokładnie Przepitki i Przekąski. Nie chcieli tradycyjnego wesela, nie chcieli robić czegokolwiek, „bo wypada” – chcieli, by ślub był naprawdę ich dniem. Trzeba przyznać, że ta Para Młoda wiedziała, jak zorganizować ślub na własnych zasadach.

Przepitki i Przekąski – ślub w plenerze, impreza ślubna na łonie natury

Przepitki i Przekąski to miejsce wyjątkowe. Miejsce, które znajduje się zaledwie 60 kilometrów od stolicy, w środku lasu. Niegdyś była tam szkółka leśna. Na terenie Przepitek i Przekąsek znajdziemy różne gatunki takich drzew.  Między innymi świerki, sosny, dęby czy tuje.Goście Przepitek i Przekąsek ani na chwilę nie tracą kontaktu z naturą. Dzięki altance o powierzchni 200 m2 każda zabawa odbywa się na świeżym powietrzu, bez względu na pogodę. Para Młoda, która decyduje się na zorganizowanie wesela w Przepitkach i Przekąskach, nie musi przygotowywać namiotu, w którym goście mogliby schować się podczas deszczu.Dużo zieleni, drzewa dające cień, cisza – Przepitki i Przekąski to idealne miejsce na zabawę z dala od miejskiego zgiełku.

Ślub i impreza ślubna w plenerze

Dzień spędzony we wspaniałym towarzystwie, doskonała zabawa, swobodna atmosfera i świętowanie najważniejszego dnia w życiu na własnych zasadach. Tak dzień ślubu wyobrażali sobie Dominika z Michałem. Ślub w plenerze, zabawa na świeżym powietrzu, możliwość porozmawiania z najbliższymi odpoczywając na leżakach – brzmi jak prawdziwa idylla?Właśnie o takim ślubie marzyła Para Młoda. Ich impreza ślubna daleka była od tradycyjnych wesel – bez stresującego pierwszego tańca, bez oczepin goście bawili się wyśmienicie. Gościom czas umilały zabawne przemówienia oraz tańce do białego rana.Dominika miała sobie koronkową suknię ślubną, Michał zrezygnował z garnituru, wybierając casualowe szelki i nieco bardziej oficjalną muchę. Ślub Dominiki i Michała był uroczystością, podczas której nie było miejsca na niepotrzebny stres. Jesteśmy świadkami nowego trendu – Pary Młode coraz chętniej organizują śluby i wesela, odchodząc od staropolskich tradycji, stawiając na luźną atmosferę.