Podziękowania dla rozdziców

Nie zdarzyło nam się dotychczas publikować filmu jako podziękowania dla rodziców, mimo że mieliśmy kilka takich produkcji za sobą.  Teledyski, które są prezentowane na weselu jako forma prezentu dla najbliższych znajdują się również w naszej ofercie. W internecie można spotkać różne formy takich filmów. Wydaje nam się że jest to dość popularny prezent, na pewno stał się taki w ostatnich czasach.  Jest to bardzo widowiskowe przedsięwzięcie, wzruszające a zarazem dostarczające wiele radości i uśmiechu.

Właśnie Agata i Wojtek, nasza cudowna para młoda zdecydowała się na taki gest. Już na pierwszym naszym spotkaniu rozmawialiśmy z nimi na temat formy podziękowań dla rodziców. Nie musieliśmy ich długo namawiać na narracyjną opowieść, para sama o sobie mówi, że jest niesłychanie rozgadania, co sprawdziło się w rzeczywistości i co bardzo doceniamy :)

Jednym z prezentów był list napisany przez Agatę i Wojtka. Zawarli w nim wszystko to co chcieli przekazać swoim rodzicom. Treść tego listu wykorzystaliśmy również w zrealizowanym przez nas teledysku. Dodatkowym elementem narracyjnym były archiwalne ujęcia zebrane przez Agatę i Wojtka. Jest to świetny materiał, który wzbudził wiele emocji wśród gości, my sami czerpaliśmy wiele przyjemności z obróbki tego materiału, ponieważ takie archiwalne nagrania rządzą się innymi prawami. Mają w sobie pewną magię.

Agata i Wojtek perfekcyjnie przygotowali się do nagrania. Wojtek zgromadził również różne efektowne ujęcia, które światło projektora rzucało na ich sylwetki. Efekt wyszedł nieziemski a całość zamknęła nam się w typowo teledyskowej formie. Podziękowania dla rodziców, które realizowaliśmy dla Agaty i Wojtka na pewno pozostaną również w naszej pamięci na długi czas. To za sprawą wielkiego serca jakie włożyli w ten film państwo młodzi. Finalnie powstała piękna, nieco tajemnicza i magiczna pamiątka, dziękujemy że mogliśmy brać udział w jej powstawaniu.

Zachęcamy do obejrzenia tej produkcji, prócz tego że uważamy ją za świetny film, znajduje się w niej wiele ważnych i uniwersalnych treści.