Podziękowania dla rodziców

Nie zdarzyło nam się dotychczas publikować filmu jako podziękowania dla rodziców, mimo że mamy kilka takich produkcji za sobą. Teledyski, które są prezentowane na weselu jako forma prezentu dla najbliższych, znajdują się również w naszej ofercie. W internecie można spotkać różne formy takich filmów. Film dla rodziców to dość popularny prezent.  Jest to bardzo widowiskowe przedsięwzięcie, wzruszające i zarazem dostarczające wiele radości i uśmiechu.

Sentymentalna podróż, wzruszające słowa, czyli osobiste podziękowania dla rodziców

Właśnie Agata i Wojtek, nasza cudowna Para Młoda, zdecydowali się na taki gest. Już na pierwszym naszym spotkaniu rozmawialiśmy z nimi na temat formy podziękowań dla rodziców. Nie musieliśmy ich długo namawiać na narracyjną opowieść, para sama o sobie mówi, że jest niesłychanie rozgadania, co sprawdziło się w rzeczywistości i co bardzo doceniamy :)Jednym z prezentów był list napisany przez Agatę i Wojtka. Zawarli w nim wszystko to, co chcieli przekazać swoim rodzicom. Treść tego listu wykorzystaliśmy również w zrealizowanym przez nas teledysku. Dodatkowym elementem narracyjnym były archiwalne ujęcia zebrane przez Agatę i Wojtka. Jest to świetny materiał, który wzbudził wiele emocji wśród gości, my sami czerpaliśmy wiele przyjemności z obróbki tego materiału, ponieważ takie archiwalne nagrania rządzą się innymi prawami. Mają w sobie pewną magię.

Film z podziękowaniami dla rodziców – wyjątkowa pamiątka dla całej rodziny

Agata i Wojtek perfekcyjnie przygotowali się do nagrania. Wojtek zgromadził również różne efektowne ujęcia, na których światło projektora padało na ich sylwetki, rzucając efektowne cienie. Efekt wyszedł nieziemski, a całość zamknęła nam się w typowo teledyskowej formie. Podziękowania dla rodziców, które realizowaliśmy dla Agaty i Wojtka, na pewno pozostaną również w naszej pamięci na długi czas. To za sprawą wielkiego serca, jakie włożyli w ten film Państwo Młodzi. Finalnie powstała piękna, nieco tajemnicza i magiczna pamiątka, dziękujemy, że mogliśmy brać udział w jej powstawaniu.Zachęcamy do obejrzenia tej produkcji – uważamy ją za świetny film, znajduje się w niej także wiele ważnych i uniwersalnych treści.