Plenerowy ślub i wesele w villa julianna

Kasia i Marcin na miejsce swojego ślubu i wesela wybrali Villa Julianna.  Zabytkowy dworek szlachecki z pięknymi ogrodami i widokiem na Las Kabacki. Jak wymarzyli sobie ten wyjątkowy dzień Kasia z Marcinem? Przekonaj się, jak urokliwym miejscem jest Villa Park Julianna.

Ślub i wesele pod Warszawą w Villa Julianna

Historia dworku szlacheckiego nie jest dobrze znana. Pamięć o poprzednich właścicielach i losach całego kompleksu zatarły obie wojny. Jednak obecni właściciele postanowili zachować klimat dworku, dbając, by nowoczesność łączyła się z historią w jak najpiękniejszy sposób. Gości Villi Julianna mają do dyspozycji salę balową, salę kominkową i sale bankietowe. Także wspaniała oranżerię, która wśród Par Młodych cieszy się największym zainteresowaniem. Villa Park Julianna to idealne miejsce na wytworne wesele, jak i przyjęcie wesele w kameralnym stylu. Właściciele Villi Park zachęcają do organizacji ślubów cywilnych w plenerze na terenie ogrodu, który otacza kompleks budynków. Każda Para Młoda może samodzielnie urządzić wesele lub skorzystać z pomocy doświadczonych w organizacji imprez firmowych i wesel właścicieli Villa Julianna. Wokół obiektów goście mają do dyspozycji piękny ogród ze starymi kasztanowcami, cyprysowymi tujami, azaliami i rododendronami. Uroku dodają romantyczne fontanny i alejki, po których naprawdę warto pospacerować. Przed samym wyjazdem na miejsce ceremonii nasza para nie mogła sobie odmówić wspólnego spaceru z ich czworonogim przyjacielem.  Kasia jest bowiem z zawodu treserem psów. Oczywiście nie mogliśmy sobie odmówić towarzystwa podczas tego spaceru, który był doskonałą okazją do zrobienia kilku ciekawych ujęć.

Ślub plenerowy w altance na terenie Villa Park Julianna

Śluby w plenerze to już nie trend, a nawet nie moda – śluby w plenerze na stałe wkradły się do branży ślubnej. Coraz więcej Par Młodych decyduje się złożyć przysięgę ślubną w wybranym przez siebie miejscu. Plaża, łąka, a najczęściej specjalnie przygotowana altanka w miejscu organizowanego wesela zdają się być atrakcyjniejsze niż Urząd Stanu Cywilnego dla coraz większej liczby Narzeczonych. Również Kasia z Marcinem postanowili wykorzystać piękne okoliczności przyrody i właśnie w ogrodzie na terenie Villa Juliana powiedzieć najważniejsze tak w życiu. Do miejsca zaślubin Pannę Młodą zaprowadził tata – ślub miał jeszcze kilka akcentów w stylu amerykańskim. Na pewno można zaliczyć do nich przyjęcie weselne, zorganizowane w efektownej oranżerii. Przeszklone ściany budynku, znajdującego się po środku zjawiskowego ogrodu sprawiły, że Para Młoda i jej goście przez całą noc mogli być blisko natury. W tym dniu naszą towarzyszką fotograficzną była Magda Kimak

Wesele w oranżerii Villa Julianna

We dworku Villa Park Julianna Pary mają do dyspozycji aż siedem sal bankietowych. Jednak to oranżeria cieszy się coraz większa popularnością. Ogromny, przeszklony obiekt, udekorowany jedynie (i aż!) roślinnością to miejsce, w którym Para Młoda i goście mogą poczuć się jednocześnie swobodnie i wyjątkowo. Szczypta elegancji, duża dawka komfortu, nieoceniona przyroda i wiecznie uśmiechnięci Kasia z Marcinem sprawiły, że ten wieczór wszystkim nam zapadnie w pamięć na długo.