Pałac Tarce – wesele Zuzanny i Kamila

Zuzanna i Kamil na swoje wesele zaprosili nas do Pałacu Tarce. To miejsce naprawdę wyjątkowe – znane już przed dwoma wiekami ze wspaniałych terenów dookoła i najpyszniejszej kuchni w okolicy. Mimo wielu zmian, Pałac Tarce nadal słynie z wybornych dań, wspaniałej oprawy każdej imprezy oraz pięknych okolic, które warto odwiedzić o każdej porze roku. Zobacz, jak wyglądał ślub Zuzanny i Kamila oraz jak Para Młoda bawiła się wraz z gośćmi na weselu w Pałacu Tarce.

Elegancki ślub i wesele Zuzanny i Kamila

Nasza Para Młoda marzyła o pięknej oprawie ślubnej – każdy szczegół był zaplanowany tak, by ten wyjątkowy dzień przebiegł bez żadnych niespodzianek. Zuzanna do ołtarza poszła w sukni ślubnej od Atelier Pronovias – dopasowana suknia z koronkową górą uzupełniona była o długi welon oraz szpilki Jimmy Choo. Wesele Zuzanny i Kamila odbyło się w miejscu znanym w całej Wielkopolsce – Pałac Tarce to miejsce eleganckie, wytworne, idealne na wesele glamour.

Pałac Tarce – eleganckie wesele i plenerowa sesja zdjęciowa

Pałac Tarce ma bogatą historię. Swój renesans przeżywał w drugiej połowie XIX wieku i na początku wieku XX, kiedy rodzina herbu Nałęcz wykupiła pałac, odnowiła go i zadbała o tereny wokół niego, tworząc wyjątkowy park, pełny danieli i innej zwierzyny rogatej. Właściciele pałacu Tarce chętnie zapraszali znakomitych gości – ludzi sztuki, literatury, polityki i dyplomacji. Miejscem tym zachwycali się między innymi słynny malarz Wojciech Kossak i jego dwie córki – pisarka Magdalena Samozwaniec i poetka Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, a także marszałek Rydz-Śmigły i wiele innych ważnych polskich i zagranicznych postaci. Mimo zmian właścicieli, zagospodarowania obiektu na Zespół Szkół Rolniczych, Pałac Tarce odzyskał swoją świetność w 2006 roku za sprawą rodziny Trzcielińskich. Nowi właściciele przeprowadzili renowację pałacu, który został wybudowany w stylu neorenesansu francuskiego. Wokół pałacu roztacza się park – spacer po nim to doskonała okazja do wypoczynku, a także sesji zdjęciowej. Pałac Tarce przyciąga wiele Par Młodych, biznesmenów, całe rodziny, a także turystów, którzy zaglądają tutaj na kilka godzin. Osobiście zachęcamy do długiego spaceru wokół pałacu oraz do skosztowania dań, jakie serwuje szef kuchni.

Pałac Tarce – atrakcje przed ślubem i na weselu

Pałac Tarce to kompleks, w skład którego wchodzi sala bankietowa, hotel oraz restauracja. Organizując wesele w tym miejscu, warto skorzystać z oferty noclegowej – taką decyzję podjęła również nasza Para Młoda. Przygotowania do ślubu odbyły się więc na terenie pałacu. Zuzannie i Kamilowi towarzyszyli najbliżsi. Przyjaciele i rodzina robiła wszystko, by Młodzi choć na chwilę zapomnieli o stresie, jaki towarzyszył im tego dnia. W trakcie wesela nie zabrakło pełnego emocji przemówienia Pana Młodego. Słowa Kamila były prawdziwym ukoronowaniem złożonej wcześniej przysięgi ślubnej i zaproszeniem do doskonałej zabawy. Para Młoda podziękowała swoim gościom za przybycie efektownym pokazem sztucznych ogni, który z pewnością mogli podziwiać również mieszkańcy okolicznych miejscowości. W teledysku ślubnym Zuzanny i Kamila znalazły się także ujęcia z plenerowej sesji ślubnej. Oprócz pamiątkowych zdjęć Para Młoda będzie mogła sięgnąć do krótkiego filmu, wspominając najszczęśliwsze chwile. Zobacz, jaki pomysł na ślub i wesele mieli Zuzanna z Kamilem!