Monika i Mateusz – wesele w Pałacu Minoga

Monika i Mateusz wymarzyli sobie elegancki ślub w stylu glamour. Piękne miejsce, jakie wybrali na miejsce przyjęcia weselnego, doskonale oddawał charakter tego dnia – niepowtarzalny klimat Pałacu Minoga, wspaniała suknia Panny Młodej oraz dopracowane najdrobniejsze szczegóły sprawiły, że ten dzień był dokładnie taki, o jakim marzyli.

Elegancki ślub w stylu glamour Moniki i Mateusza

Młodzi, pragnąc, by ten był nie tylko wyjątkowy, ale także by niczym ich nie zaskoczył, poprosili o pomoc w przygotowaniach do ślubu. Zajęła się tym profesjonalna wedding plannerka Karolina Kowalska, którą wiele Par Młodych zna pod szyldem Długo&Szczęśliwie. Współpraca z wedding plannerem polecam wszystkim Parom Młodym, którym zależy na dopracowaniu każdego szczegółu, które nie mają doświadczenia choćby jako świadkowie w planowaniu ślubów i wesel i które nie mają czasu, by o wszystkim pamiętać i wszystko samodzielnie organizować. Taka współpraca jest również znakomitym rozwiązaniem dla osób, które chcą uniknąć nieuniknionego – nieplanowanych sytuacji awaryjnych, które przydarzają się niemal na każdym weselu. Rolą wedding plannera jest opanowanie sytuacji kryzysowej – zdejmuje on duży ciężar z Państwa Młodych, którzy przeżywają znacznie mniej stresu przed weselem i w jego trakcie.

Wesele w Pałacu Minoga pod Krakowem

Pałac Minoga pod Krakowem to miejsce wyjątkowe w skali Małopolski, a nawet całego kraju. To cały kompleks, do którego zaliczamy spichlerz, winnicę, historyczny park, zabytkowe zabudowania, taras widokowy i którego sercem jest odrestaurowany pałac. Jego historia sięga XII wieku, przez wieki niszczał, by być odnawianym. Współcześnie zachwyca połączeniem historycznych wnętrz i nowoczesnych akcentów, które tworzą bardzo elegancką, spójną całość. W Pałacu Minoga znajduje się aż 5 sal, w których może odbywać się jednocześnie 5 osobnych przyjęć, a amfiladowy układ zapewnia wszystkim gościom prywatność. Pałac Minoga to miejsce idealne na eleganckie wesele, na jakie zdecydowali się Monika z Mateuszem. Z kolei Pary planujące wesele rustykalne lub boho z powodzeniem zorganizują je w spichlerzu.

Wesele w stylu glamour Moniki i Mateusza

Wesele w stylu glamour to nie tylko eleganckie przyjęcie weselne. To uroczystość przygotowana w najdrobniejszych szczegółach. U Moniki i Mateusza mogliśmy dostrzec staranność w przygotowaniu wesela w stylu glamour w eleganckiej sukni ślubnej, a także specjalnej sukni na błogosławieństwo. Wszystkie druhny przygotowały sukienki w takim samym kolorze – pudrowego różu. Podczas ślubu romantyczną muzykę zapewnił kwartet smyczkowy, a dopełnieniem wszystkiego był niesamowity wystrój sali w Pałacu Minoga. Wesele Moniki i Mateusza dopracowane były w każdym calu. Wspólnie z nami ślub i wesele uwieczniali fotografowie z Malachite Meadow, a w ciągu dnia i podczas przyjęcia współpracowaliśmy także ze wspomnianą wcześniej wedding plannerką. Było nam niezmiernie miło uczestniczyć w tym wydarzeniu, dziękujemy!