Marta & Marcin | Dworek na Wodoktach

Na bloga wędruje najnowsza produkcja ślubna, którą zrealizowaliśmy dla Marty i Marcina, naszej uśmiechniętej Pary Młodej. Nastrój przełożył się na realizację, równie pogodną i przyjemną.

Ślubne przygotowania Marty i Marcina

Filmowanie zaczęliśmy od przygotowań Pary Młodej, większość filmów ślubnych zaczynamy właśnie od nich. Mogliśmy wtedy poznać się z Marcinem i Martą – wcześniej nie mieliśmy takiej okazji, ponieważ wszystkie szczegóły dotyczące ich ślubu i naszej pracy omówiliśmy online.Następnie udaliśmy się do pobliskiego kościoła, gdzie odbyła się uroczystość zaślubin. Marta miała na sobie piękną białą suknię ślubną. Panna Młoda postawiła na mniej tradycyjne dodatki – bordowe buty doskonale komponowały się ze ślubnym bukietem w takim samym kolorze. Natomiast Marcin miał stylowy granatowy garnitur i kolorową poszetkę oraz muchę, która dodawała jego ubiorowi ogromnego luzu.

Wesele we Dworku na Wodoktach

Po ceremonii oraz życzeniach udaliśmy się do Dworku na Wodoktach. Musimy przyznać,  że nazwa dosyć ciekawa i trudna do zapamiętania w poprawnej formie. Jednak sama sala, jak i otoczenie okazały się być bardzo ładne i z klimatem.Było dużo czasu do przyjazdu Pary Młodej, dlatego spokojnie mogliśmy skupić się na detalach oraz wystroju. Zaczęli zbierać się wszyscy goście, którzy też zostali uchwyceni przez obiektywy naszych kamer. Para Młoda została powitana brawami, po czym wszyscy udali się do środka, aby móc wspólnie celebrować ten ważny dzień.Doskonałą zabawę zapewnił zespół bzzyk band, który sprawdził się perfekcyjnie.