Klip ślubny | Agata & Szymon

Klip ślubny w typowo łódzkim klimacie, klocki LEGO jako motyw przewodni oraz japoński cud techniki.  Tak się przedstawia nasze najnowsze dzieło w naszym pięknym mieście.

Dzień ślubu rozpoczęliśmy od spotkanie z Szymonem gdzie towarzyszyliśmy przy przygotowaniach na sali bankietowej. Szymon wraz z siostrą Agaty rozstawiali winietki na stołach, ku naszemu zdziwieniu nie były to typowe winietki, były to ludziki LEGO. Każda postać z klocków charakteryzowała członków rodziny oraz znajomych naszej pary, różnorodność ludzików była naprawdę ogromna więc wierzymy w to, że pomysł wypalił i wszystko się udało! Dodatkowo każdy stolik był oznaczony cyfrą z klocków LEGO, a znalezienie stołu ułatwiała tablica przed wejściem do części bankietowej. Papeteria ślubna również była wykonana w motywie przewodnim :)

Zarówno Szymon jak i Agata przygotowywali się w dość ciekawych miejscach, oczywiście patrzymy na to z punktu naszego operatorskiego oka :) Szymon wybrał najbardziej rozsławiony w Łodzi barber shop "Brush", który mieści się w centrum Łodzi w kultowym już miejscu "OFF Piotrkowska". To nie pierwszy klip ślubny, który tam realizowaliśmy. Agata wybrała salon "B&S" przy ul. Jaracza 45. Nieco się różniący, ale wciąż świetny klimat w obydwu lokalizacjach.

Wspomniany wyżej japoński cud techniki to nic innego jak  - Nissan GTR z 600 konnym silnikiem. Przyznacie że samochód wypadł nieźle w naszym obiektywie. Większość ujęć wykonaliśmy na trasie W-Z :)  Na załączonym obrazku widać że goście świetnie się bawili, a sam ślub odbył się w świetnej atmosferze bez przygód, aa i na koniec była słodka niespodzianka.. z klocków LEGO.. ;)

 Niestety nie wszystko udało się zamieścić w tym krótkim klipie, ale mamy nadzieje że jak i my, poczuliście ten klimat ;)

Pozdrawiamy, 

Zespół Lada Moment Studio.