Kamila i Mirek – wesele w stylu toskańskim w Villa Love

Kamila i Mirek na miejsce swoich zaślubin oraz przyjęcia weselnego wybrali Villa Love, jedno najchętniej wybieranych miejsc na wesele w Polsce. Popularność Villa Love zawdzięcza wyjątkowo urokliwemu położeniu, ciekawe aranżacji wnętrza oraz wspaniałej obsłudze i kuchni. Jeśli marzysz o weselu w stylu toskańskim, koniecznie zobacz, jak wyglądało wesele w Villa Love Kamili i Mirka.

Villa Love – wesele z widokiem na Wzgórza Lanckorońskie

Villa Love znajduje się 20 km od Krakowa. Fenomenalne położenie daje temu miejsce przewagę nad większością sal weselnych. Duży taras, który przyciąga zarówno same Pary Młode, jak i gości weselnych, to miejsce, gdzie wykonano niezliczoną liczbę zdjęć – zarówno tych profesjonalnych, jak i nieprofesjonalnych, wykonanych przez zauroczonych widokiem na Wzgórza Lanckorońskie widokiem. Trzeba przyznać, że potencjał tego miejsca wykorzystano w 100%. Pomysł na aranżację w stylu toskańskim zapewnił temu miejscu kolejny walor. Wśród wielu pięknych folwarków w stylu boho i rustykalnym, wspaniałych sal glamour, Villa Love wyróżnia się włoską stylizacją, która staje się coraz popularniejsza. Podobnie jak w kuchni, tak i w designie, styl toskański wyróżnia się wyrafinowaną prostotą. Elementów nie może być zbyt dużo, nie mogą być zbyt rzucające się w oczy – muszą być jednak dobrane z najwyższą starannością, ze szczególnym akcentem na wysoką jakość. W aranżacjach ślubnych w stylu toskańskim wyróżniają się pastelowe kolory, zielone girlandy z różnego rodzaju roślin i świece, których nie może zabraknąć na stołach. Dopełnieniem są włoskie potrawy, tak bardzo lubiane przez mieszkańców wielu szerokości geograficznych. Villa Love oferuje zatem zapierający dech w piersi widok, fantastyczny wystrój wnętrza i przepyszną kuchnię – Villa Love poleca się na toskańskie wesele w Polsce.

Kamila i Mirek – ślub w Villa Love w stylu toskańskim

Kamila i Mirek przygotowywali się do ślubu na miejscu, w Villa Love. Również tutaj odbyła się ceremonia zaślubin. Na dużym tarasie w Villa Love złożyli sobie przysięgę w obecności urzędnika USC oraz gości. Po uroczystości przyszedł czas na życzenia, podczas których oprawę muzyczną zapewnił kwartet smyczkowy, który wszystkich wprowadził w toskański klimat. Po złożonych życzeniach przyszedł czas na pierwszy taniec Pary Młodej. Już pierwsze kroki pokazały, że Kamila i Mirek do tej chwili przygotowywali się bardzo skrupulatnie. Efekt był piorunujący – układ taneczny w połączeniu z piękną muzyką w wykonaniu kwartetu smyczkowego zrobiło wrażenie na wszystkich. Przyjęcie weselne Kamili i Mirka odbywało się zarówno we wnętrzu Villa Love, na tarasie, jak i na podwórzu. Okoliczności przyrody zachęcały, by kilka chwil spędzić właśnie na świeżym powietrzu. Ponadto gości przyciągała także oryginalna foto budka, do której ustawiały się kolejki. Jakby ktoś był ciekaw skąd ona jest, to pod linkiem znajdziecie więcej szczegółów https://www.flaszgang.pl/ Wesele w stylu toskańskim w Villa Love zawsze kończy się sukcesem. Nie inaczej było w przypadku Kamili i Mirka – znakomita atmosfera udzieliła się wszystkim gościom.