Justyna & Jakub | Wideofilmowanie Piotrków Tryb

Ogromnie nas cieszy, kiedy mamy możliwość na łamach naszego bloga zaprezentować film ślubny, który stworzyliśmy dla pary z naszego rodzinnego miasta.

Justyna i Jakub tak jak część ekipy Lada Moment Studio pochodzą z Piotrkowa Trybunalskiego. Właśnie w tym miejscu ślubowali sobie miłość. Justyna w dniu ślubu oczarowała wszystkich swoim wyglądem. Mogliśmy towarzyszyć jej w trakcie wykonywania makijażu ślubnego, wizyty w salonie fryzjerskim jak i przygotowaniom, gdzie włożyła swoją suknię ślubną z kolekcji Laurelle. Drugi operator w tym momencie udał się do domu Pana młodego, w którym miały miejsce jego przygotowania. Justyna i Jakub na miejsce swojej zabawy weselnej zdecydowali się wybrać znany w woj. łódzkim Biały Pałac. Mimo że był to znaczący dystans do przejechania, nie żałowali ani chwili swojej decyzji.

Nasza Para młoda rozpoczęła imprezę swoim pięknie przygotowanym pierwszym tańcem, który wyszedł perfekcyjnie. Dalej już wszyscy goście razem z Justyną i Jakubem mogli oddać się rozkosznej zabawie do białego rana. Wraz z nami nad oprawą fotograficzną uroczystości pracowali Ola i Tomek, czyli firma media and more

Poniżej prezentujemy piękny owoc tego dnia, jakim jest film ślubny.