Górki Zielone – wesele Karoliny i Michała

Karolina i Michał to bardzo emocjonalna i romantyczna Para Młoda. Nie dziwi nas więc, że zdecydowali się na ślub i wesele w stylu boho. Dekoracje nawiązujące do natury, rozpalony kominek po środku sali weselnej czy prosta suknia Panny Młodej – Karolina i Michał zadbali, by każdy szczegół odpowiadał ich wyobrażeniom o weselu blisko natury.

Romantyczny ślub i wesele pod Warszawą

Na miejsce zaślubin nasza Para Młoda wybrała kościół Dominikanów na Służewie w Warszawie. Ponieważ Młodzi pobierali się w listopadzie, klimat był surowy, a dzień krótki. Po uroczystości w kościele, Karolina i Michał oraz goście udali się do sali bankietowej Górki Zielone. Blisko Warszawy, wplecione w leśny krajobraz Górki Zielone to wspaniałe miejsce na wesele w stylu boho. Dwie sale zbudowane z drewnianych bali, pyszna kuchnia i piękne widoki dookoła dostępne są tuż obok największego miasta w Polsce.

Górki Zielone – sala weselna z kominkiem i dużymi przeszkleniami

W skład kompleksu wchodzą dwie sale bankietowe, każda z nich posiada kominek w centralnym punkcie. W cieplejsze miesiące gospodarze proponują rozsunięcie przesuwnych drzwi, dzięki czemu goście weselni mogą cieszyć się świeżym powietrzem i ogromną i wolną przestrzenią. Ścieżki w ogrodzie zapraszają do spaceru i plenerowej sesji zdjęciowej. Górki Zielone to także wspaniałe miejsce na ślub w plenerze. Na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej Par. Zielone i zadbane tereny sprzyjają także organizacji wesel na świeżym powietrzu. Dzięki specjalnej konstrukcji obu sal istnieje także możliwość ich połączenia i zorganizowania wesela na aż 280 osób. Dodatkowym atutem Górek Zielonych jest możliwość przygotowania ciekawych atrakcji dla gości weselnych. Właściciele kompleksu chętnie pomagają zorganizować pokazy sztucznych ogni, puszczanie lampionów szczęścia czy pokazy barmańskie, które umilają czas podczas wielogodzinnej zabawy weselnej. Nasza Para Młoda postawiła się na proste dekoracje – świece, podstawki z drewna, szyszki, białe i bladoróżowe kwiaty oraz zielone rośliny, których nie zabrakło również w stylizacji Panny Młodej. Uroku dodawał rozpalony kominek, który idealnie wkomponował się w jesienną, listopadową aurę.