Dominika i Dominik – ślub i wesele w Hotelu Grzegorzewski

Bardzo emocjonalni, nieco szaleni, często spontaniczni, wiecznie uśmiechnięci – o Dominice i Dominiku możemy powiedzieć, że to przebojowa Para Młoda, która doskonale czuje się w swoim towarzystwie i nigdy się ze sobą nie nudzą. Ale lubią także towarzystwo przyjaciół i bliskich, którzy również chętnie spędzają z nimi czas. Przekonaj się, jakie wesele zorganizowali Dominika i Dominik.

Ślub w stylu lat 70-tych

Przez kilka ostatnich lat śluby i wesela w stylu boho i rustykalnym zdominowały branżę ślubną. Choć wiele Par nadal decyduje się na przyjęcie glamour, w stylu amerykańskim czy z wybranym motywem przewodnim, to właśnie wesela nawiązujące do natury cieszą się ogromną popularnością. Dominika i Dominik w pewien sposób również nawiązali do stylu boho, bardziej jednak skupiając się na niepowtarzalnym klimacie lat 70-tych i 80-tych. Koronkowa suknia i beżowy garnitur najbardziej odsyłały nas właśnie do wcześniej wspomnianego stylu, jednak samochód, jakim jechali do ślubu i wystrój sali, w którym odbyło się przyjęcie weselne, przełamały charakterystyczne akcenty boho. Trzeba przyznać, że Chevrolet Corvette zrobił na wszystkich piorunujące wrażenie, a Para Młoda czerpała ogromną przyjemność z przejażdżki tym kultowym autem.

Wesele w Hotelu Grzegorzewski pod Łodzią

Hotel Grzegorzewski, w którym odbyło się przyjęcie weselne, słynie z miłej obsługi i fantastycznej kuchni. Szef kuchni stawia na połączenie regionalnych smaków z nowoczesnymi akcentami, a wisienką na torcie są nawiązania do kuchni molekularnej. Oczywiście Pary Młode ustalają menu według własnych oczekiwań, jednak pracownicy Hotelu Grzegorzewski zawsze podpowiedzą ciekawe i pyszne rozwiązania, które zaskoczą wszystkich gości i sprawią, że wesele będzie prawdziwą ucztą dla zmysłów. Wnętrze Hotelu Grzegorzewski jest stylowe, nowoczesne, ale jednocześnie ciepłe – takie, w jakim można poczuć się jak wyjątkowy gość, który jest tutaj witany z serdecznością. Okazałe są także okolice Hotelu Grzegorzewski. Kompleks leśny zaprasza wszystkich gości hotelu na spacer i relaks na świeżym powietrzu, a Pary Młode chętnie korzystają z okazji do zdjęć i filmów ślubnych w plenerze. Również my wybraliśmy się w trakcie obiadu na sesję plenerową. Udało nam się uchwycić kilka świetnych kadrów, chętnie wykorzystując arcyciekawy samochód ślubny, jednak w trakcie sesji przegonił nas deszcz. W przygotowaniach Dominiki brała udział świadkowa, w przygotowaniach Dominika rodzice. Nie zabrakło wzruszeń, jednak to uśmiech królował tego dnia. Nad dekoracjami czuwała firma Burza Dekor, dzięki której oprawa była połączeniem subtelnej elegancji i stylu lat 70-tych. Cieszymy się, że byliśmy tam z Wami!