Bajkowy ślub Marietty i Matthiasa w Folwarku Łochów

Ślub Marietty i Matthiasa z całą pewnością możemy nazwać bajkowym ślubem. Wszystko to za sprawą przepięknych dekoracji i wspaniałej oprawy ceremonii oraz przyjęcia weselnego. W organizacji bajkowego ślubu nieoceniona była pomoc wedding plannera. Jeśli zastanawiasz się, czy warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego, koniecznie zostań z nami. Opowiemy o ślubie i weselu Marietty i Matthiasa – o przygotowaniach i niespodziankach, z jakimi organizatorzy ślubu poradzili sobie wzorcowo.

Folwark Łochów – ślub i wesele w pięknych okolicznościach przyrody

Marietta i Matthias na miejsce wesela wybrali malowniczy kompleks parkowo-pałacowy Folwark Łochów. Jego historia sięga XIX wieku, a sam pałac, jak i tereny wokół niego zachwycały wyważoną elegancją. Obecnie w Folwarku Łochów znajduje się czterogwiazdkowy hotel, SPA, centrum konferencyjne. Na terenie znajdziemy także drewnianą kaplicę, w której Marietta i Matthias złożyli przysięgę małżeńską. Folwark Łochów przyciąga gości nie tylko wysokim standardem, ale także wspaniałymi terenami zielonymi, gdzie można oddawać się aktywnemu wypoczynkowi. Również liczne atrakcje turystyczne, w tym zabytki historyczne, dają możliwość urozmaicenia spędzanego tutaj czasu. To chętnie wybierane miejsce przez Pary Młode. Świetna lokalizacja (godzina jazdy z Warszawy), doskonała obsługa i pyszna kuchnia to dodatkowe atuty tego miejsca. Marietta i Matthias zdecydowali się zorganizować przyjęcie weselne pod namiotem, za którego rozstawianie odpowiedzialna była firma Rajt, współpracująca przy wielu różnorodnych projektach, w tym dużych imprezach muzycznych. Wszystkie Pary Młode, które marzą o weselu w plenerze w Polsce muszą pamiętać, że nawet najlepsze prognozy pogody zawodzą, a słoneczna pogoda może w kilka chwil zmienić się w deszczową. Tak było o w tym przypadku – w ciągu dnia piękne słońce, wieczorem ulewa. Jednak dzięki profesjonalnie przygotowanemu namiotowi zmiana pogody nie przeszkodziła Parze Młodej i gościom w znakomitej zabawie.

Bajkowy ślub z wedding plannerem – czy warto korzystać z usług konsultanta ślubnego?

Doświadczenie, znajomość branży, bardzo duża pomoc w organizacji ślubu i wesela, wsparcie na każdym etapie (również podczas samego przyjęcia) przemawiają na korzyść wedding plannerów. Coraz więcej Par Młodych decyduje się na współpracę z wedding plannerem, który odpowiedzialny jest za koordynację wszystkich prac przygotowawczych i spięcia wszystkich elementów w jedną, spójną i wyjątkową całość. Wynajmując konsultanta ślubnego, możesz liczyć, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. I choć niespodzianki mogą spotkać każdą Parę Młodą, to właśnie wedding planner pomoże odnaleźć się w każdej sytuacji. Marietta i Matthias również zdecydowali się na pomoc wedding plannera – Dariusza Zawadowskiego, który jest najbardziej cenionym wedding plannerem w Polsce. Parze Młodej zależało na perfekcyjnej organizacji ślubu i wesela, ponieważ Pan Młody jest Niemcem, część gości również przyjechała z Niemiec. Ponadto organizacja ślubu w plenerze wymaga dodatkowych przygotowań i tym bardziej zawsze trzeba być gotowym na nieoczekiwane zwroty akcji podczas wesela. Marietta i Matthias postawili na profesjonalistów w każdym aspekcie – za dekoracje ślubne odpowiedzialna była firma Welcome To The Jungle, która również sprostała zadaniu. Dekoracje były naprawdę imponujące – na miarę bajkowego ślubu. Ponadto Parę Młodą i gości fotografował Kuba z Jamstudio, z którym współpraca przebiegała bardzo sprawnie. Ślub Marietty i Matthiasa jest najlepszym dowodem na to, że warto podjąć współpracę z wedding plannerem. Piękne dekoracje, doskonale przygotowany namiot i przede wszystkim fantastyczna zabawa na weselu były możliwe dzięki pracy wielu osób, jednak to wedding planner odpowiadał za całość, która wyszła naprawdę imponująco.