Gosia & Paweł | Film ślubny | Warszawa

Wygospodarowaliśmy chwilę czasu aby zasiąść do naszego bloga i coś dla was napisać, a tym samym zaprezentować pewną produkcję. Film ślubny, który przedstawiamy poniżej stworzyliśmy dla Gosi i Pawła. Pana młodego poznaliśmy dużo wcześniej. Paweł tak jak i my zajmuje się produkcją filmów. Pewnego dnia zadzwonił do nas i powiedział że bierze ślub i chciałby abyśmy stworzyli dla niego pamiątkę z tego ważnego dnia. Było nam niezmiernie miło, że na oprawę filmową swojego ślubu wybrał nas właśnie filmowiec.

Gosia i Paweł mieszkają w Warszawie i tam ślubowali sobie miłość. Gosia ubrała piękną, lekką suknię ślubną a w jej bukiecie motywem przewodnim były peonie i piwonie. Przynajmniej tak podpowiada mi moja skromna wiedza florystyczna. W trakcie przygotowań panowała luźna atmosfera. Dopiero gdy Pani młoda miała na sobie suknie ślubną udzielił jej się lekki stres.

W trakcie błogosławieństwa rodziców nie obyło się bez emocji i łez wzruszeń. Kazanie, które para młoda usłyszała w Kościele zrobiło na wszystkich ogromne wrażenie i dzięki nam będą mogli do niego często wracać.

Ceremonia jak i zabawa weselna były niezapomniane, gościom weselnym a w szczególności parze młodej nie schodził z twarzy uśmiech, byli rozpromienieni swoim szczęściem, a my byliśmy szczęśliwi będąc tego naocznymi świadkami.