Ślub Humanistyczny Elizy i Jorge

Ślub humanistyczny okiem Lada Moment Studio, czyli piękna ceremonia zaślubin Elizy i Jorge.  

W lipcu udaliśmy się w okolice Trójmiasta gdzie odbyła się humanistyczna ceremonia zaślubin Elizy i Jorge.  Na ślub jechaliśmy z myślą o plenerowej ceremonii nad samym morzem. Dokładnie na molo w Rzucewo, taki był pierwotny plan, który podtrzymywany był aż do samego dnia ślubu. Pogoda nad naszym Polskim morzem niestety bywa kapryśna, szczególnie w lipcu, dlatego został wcielony w życie plan B. Nadal był to ślub plenerowy, jednak w okolicy miejsca przygotowań i późniejszej imprezy.  Wyrazy uznania dla Doroty, która zajmowała się organizacją całego przedsięwzięcia, również możecie zajrzeć na jej bloga w którym obszernie opisuje ten szczególny ślub jak i zapoznać się z jej działaniami ----->  http://eventbyev.pl/niezwykly-slub-elizy-i-jorge/

Z Elizą i Jorge mieliśmy przyjemność poznać się dopiero w dniu ślubu. Mimo że ten dzień jest bardzo emocjonujący udało nam się szybko złapać bardzo fajną nić porozumienia. Po przyjeździe do Hotelu Wieniawa udaliśmy się od razu do pary młodej, gdzie mogliśmy się wspólnie zapoznać. Zawsze uważamy że kontakt z naszymi klientami jest bardzo ważną rzeczą i pomaga zrozumieć wiele sytuacji a tym samym efektywnie pracować. Jorge i Eliza to fantastyczna para, która okazywała sobie wiele uczuć tego dnia. Samo to że przygotowali własną spersonalizowaną przysięgę jest fantastycznym gestem, było w tym dużo szczerości i uczucia. W trakcie ceremonii moglibyśmy usłyszeć historię poznania się pary młodej jak i wsłuchać się w pięknie wykonane utwory grupy Baltic Quartet. Para młoda uwielbia operę a dodatkowo Eliza jest baletnicą. Dlatego też muzyka w tym dniu była ważnym elementem uroczystości.

Pierwszy raz w naszej karierze mogliśmy uwiecznić Ślub Humanistyczny, jak tylko dowiedziałem się o tym jaki charakter będzie miała ceremonia ucieszyłem się że będę mógł podjąć się tej realizacji. Ślub humanistyczny jest również świetnym pomysłem, gdy para chcę zorganizować całkowicie spersonalizowaną ceremonię.

Mimo że plan ceremonii na molo się nie udał, nie zatrzymało nas to aby wyruszyć w to miejsce z Elizą i Jorge na sam zachód i zrealizować kilka ujęć plenerowych.  To co zobaczyliśmy na miejscu zaparło nam dech w piersiach. Spokojna tafla wody w zatoce, zlewająca się linia horyzontu i błogi spokój a w samym środku nasza para młoda.

Zapraszamy do zapoznania się naszym krótkim filmem ślubnym, który jest wynikiem tego dnia. Prócz tego Eliza i Jorge otrzymają od nas 15 minutowy film, który na pewno będzie piękną opowieścią ich miłości.